Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Arkadaşlar İyidir Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Nerede Çekiliyor?

1 sene önce
Reklamlar

Arkadaşlar İyidir Oyuncuları Oyuncu Kadrosu Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

Show Tv’nin yeni sezon dizisi Arkadaşlar iyidir macerası 28 Ağustos Pazar akşamı ilk bölümü ile saat 20:00’de ekranlara gelecek.

O 3 medyanın yapımcılığını üstlendiği yeni dizinin başrollerini Emre Karayel, Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos’un yer aldığı kadroya ayrıca Didem İnselel, Devrim Özder Akın, Neslihan Yeldan, Ece Dizdar ve Ahmet Mekin diziye renk katacaklar…

Arkadaşlar İyidir dizisinin yaratıcı yönetmenliğini Zeynep Günay Tan, yönetmenliğini ise Deniz Koloş gerçekleştiriyor. Muhteşem hikayesini ise Ekin Atalar kaleme almıştır.


Reklamlar

Arkadaşlar İyidir Konusu;

Üniversite’de hazırlık okudukları yıl tanışan 5 üniversiteli gencin aileleri ile olan sorunları, çatışmaları, dostlukları ve aşklarının anlatılacağı her okuyan okumuş insanların kendinden bir şey bulacakları bir hikaye anlatılacak.

arkadaslar-iyidir-oyunculari-konu

Arkadaşlar İyidir Oyuncuları;

Aslı Melisa Uzun; (Seda)

Seda karakterine hayat veren Aslı Melisa Uzun 2015 yılında katıldığı Elidor Miss Turkey ile televizyon dünyasına adım atmıştır. 19 yaşındadır ve ilk televizyon deneyimidir.


Reklamlar

arkadaslar-iyidir-oyunculari-seda

İdris Nebi Taşkan (Eren);

Genç oyuncu 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Büyükçekmece Spor Kulübünde profesyonel olarak Basketbol oynamaktadır. Eren karakterine hayat verecek ve ilk televizyon deneyimi ile izleyici karşısına çıkacaktır.

arkadaslar-iyidir-oyunculari-eren


Reklamlar

Akın Akınözü (Yunus);

Genç oyuncu 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İlk televizyon deneyimini 2015 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde İvan/ Ali karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Arkadaşlar iyidir dizisi ile ise ilk başrol deneyimine kavuşacaktır.

arkadaslar-iyidir-oyunculari-yunus

Su Kutlu (Gizem);

Genç oyuncu 1 Ocak 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Diğer oyuncuların aksine yeni dizisinde en profesyonel oyunculardan bir tanesidir. aha önce rol aldığı diziler ise kısaca şöyledir; 2013 yılında Çalıkuşu – Mişel rolü ile, (2013) Ali Ayşe’yi Seviyor – Nazlı karakteri,  (2012) Hayatımın Rolü – Amelya rolü ile kamera karşısına geçmiştir.


Reklamlar

arkadaslar-iyidir-oyunculari-gizem

Emre Karayel (Tarık);

arkadaslar-iyidir-oyunculari-tarik

Hayal Köseoğlu (Merve);

 

arkadaslar-iyidir-oyunculari-merve

Neslihan Yeldan (Candan);

arkadaslar-iyidir-oyunculari-candan

Didem İnselel (Ayşe);

arkadaslar-iyidir-oyunculari-ayse

Ece Dizdar (Leyla);

arkadaslar-iyidir-oyunculari-leyla

Devrim Özder Akın (Salih);

arkadaslar-iyidir-oyunculari-salih

Pınar Çağlar Gençtürk (Sema);

arkadaslar-iyidir-oyunculari-sema

Kaynak: Arkadaşlar iyidir oyuncuları

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.