Anamız Var Filmi Nerede Çekildi? Oyuncuları Konusu

1 sene önce
Reklamlar

Anamız Var Filmi Nerede Çekildi? Oyuncuları Konusu
Reklamlar

2018 yapımı aile komedi filmi Anamız Var’ın yönetmen koltuğunda Hasan Doğan oturuyor. Başrollerinde Alper Saldıran, Füsun Demirel, Suzan Aksoy ve Tuğçe Kurşunoğlu‘nun yer aldığı Anamız Var Filmi Tv’de ilk kez bu akşam saat 20:00’de Fox Tv‘de ekranlara geliyor.

Tv’de ilk kez ekranlara gelecek olan sinema filmi Anamız Var’ın çekimleri İstanbul’un çeşitli semt ve mekanlarında tamamlanmıştır.


Reklamlar

Mahallede evlendirme makinesi olarak bilinen Ülfet Teyze oğlu Oğuz’u evlendirmek için yanıp tutuşmaktadır. Mahallede herkesi evlendiren Ülfet, Firdevs’in oğlunu da evlendirmiştir ancak Firdevs oğlunun karısını beğenmeyince aralarında büyük bir düşmanlık başlar. Rusya’da çalışmakta olan Oğuz izin alıp ülkesine geldiğinde annesi onu geri evlendirip göndermek ister ve elindeki tüm evlilik işlerini bırakarak oğlununkine başlar. Ancak bu o kadar da kolay olmayacaktır.

Firdevs ise savaş baltasının biler ve Ülfet’in tüm işlerini bozmaya başlar. Ülfet’in bilmediği şey ise Oğuz, Rusya’ya gittiği gibi değildir. Çünkü oğuz Rusya’da çok sevdiği bir Rus güzel ile evlenmek istemektedir. Yaşanacak olan bu evlendirme olaylar eğlenceli anların yaşanmasına neden olacaktır.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.