Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Altınsoylar Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu Nerede Çekiliyor?

1 sene önce
Reklamlar

Altınsoylar Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

O 3 Medya 2016 Eylül sezonu için Kanal D‘ye bir dizi daha hazırlıyor. Yeni dizinin ismi Altınsoylar oldu. Dizinin genel yayın yönetmenliğini bir zamanların efsane dizisi İkinci Bahar dizisinin yönetmenliğini de yapmış olan Türkan Derya, yönetmeni ise Murat Aksu olmuş..

Altınsoylar dizisinin oyuncu kadrosunda ise; Cihat Tamer, Bennu Yıldırımlar, Ayça Ayşin Turan, Şebnem Bozoklu, Görkem Şarkan, Burak Sevinç, Ünal Yeter gibi değerli isimler yer alıyor. Son aldığımız duyumlara göre Altınsoylar dizisinin erkek başrol oyuncusu yeni final yapan Nolur Ayrılalım dizisinin başrol oyuncusu olan Aras Aydın olduğu kesinmiş.

Altınsoylar Konusu; 

altinsoylar-konusu


Reklamlar

Öfkeli nişanlısından kose bucak kaçan bir kadın ve İstanbul sartlarinda yasayan kimseden destek görmeyen genç bir adam kaderin cilvesi o ki yanlis anlasilmalarla bir araya gelir ve Kayserili Altinsoylular ailesinin temel bireyleridir. Geleneklerinden vazgecmeyen baba Muhiddin Bey, aileyi bir araya getirme gorevini ustlenen Semiha Hanım, hayata küsmüş kırgın gelin, kocaya kaçtığı için evde sözü geçmeyen dedikoducu Gülsüm ve hiç bir iste tutunamayan aylak kocasi Mesut, evin en küçük bireyi yaraz Emin ve onu adam etsin diye köyden alınan saf bir gelin Ümmü Altınsoylar birlik ve beraberliği ele alırken kimi zaman güldüren kimi zaman ağlatan icerisinde hep bir umut besleyen kocaman bir aile.

Altınsoylar Oyuncuları;

Ayça Ayşin Turan (Burcu);

altinsoylar-burcu-kimdir


Reklamlar

Aras Aydın (Oğuz);

altinsoylar-oguz-kimdir

Begüm Akkaya (Ümmü);


Reklamlar

altinsoylar-ummu-kimdir

Şebnem Bozoklu (Gülsüm);

altinsoylar-gulsum-kimdir


Reklamlar

Burak Sevinç (G.Oğuz);

altinsoylar-oguz-katran-gercek-oguzkimdir

Ünal Yeter (Mesut);

altinsoylar-mesut-kimdir

Bennu Yıldırımlar (Saadet);

Cihat Tamer (Muhiddin);

Birsen Dürülü (Semiha), Görkem Şarkan (Emin), Zeynep Kankonde (Remziye), Bora Koçak (Hamit), Sami Aksu (Mehmet), Onursal Yıldırım (Halim), Feri Baycu (Fatma), Deniz Çakır (Ayşe), Gökçen Çiftçi (Alara) gibi değerli oyuncular var.

altinsoylar-oyunculari11

altinsoylar-oyunculari22

altinsoylar-oyunculari33

altinsoylar-oyunculari44

Kaynak: altınsoylar oyuncuları

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.