Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Altın Tepsi Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

6 gün önce
Reklamlar

Altın Tepsi Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Med Yapım’ın Fox Türkiye için çektiği yeni dizi ”Altın Tepsi” yakında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Melis Civelek’in kaleme aldığı dizi Hayatta üç şey gizlenemez ”aşk, duman ve parasızlık” sloganıyla yola çıkıyor. Cemiyet ve iş dünyasının arka olaylarını anlatan dizi entrika dozu yüksek öyküsüyle seyirciyi ekran başına kilitleyecek.

Şevval Sam, Onur Tuna ve Talat Bulut’un başrollerini paylaşacağı dizide, Onur Tuna; havacılık şirketi sahibi Alihan Taşdemir rolüyle Talat Bulut ise cemiyetin gözde iş adamı Halit Aydın rolünü canlandıracak. Hayatı boyunca bir çok kadınla geçmişi olan iş adamı Alihan ummadık bir zamanda aşık olacak.


Reklamlar

Reji koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu yeni dizi Altın Tepsi, Aralık ayında sete çıktıktan kısa bir süre sonra ekran macerasına başlayacak.

Altın Tepsi Oyuncuları

Talat Bulut,

23 Mart 1956 Kars Sarıkamış doğumlu oyuncu daha önceden Aşk Olsun, Annem, Kasaba, Göç Zamanı ile Fazilet Hanım ve Kızları gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Şevval Sam,

11 Kasım 1973 İstanbul doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü mezunudur. Deneyimli oyuncu daha önceden Süper Baba,Aşkın Dağlarda Gezer, Gülbeyaz, Çocuğun Var Derdin Var, Kara Kutu ve Bodrum Masalı gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Onur Tuna,

1 Ocak 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Daha önceden Hayat Devam Ediyor, Filinta ve Cesur Yürek gibi dizilerde rol almıştır.


Reklamlar

Eda Ece,

20 Haziran 1990 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Güzel oyuncu daha önceden Hayat Bilgisi, Bez Bebek, Pis Yedili, Beni Böyle Sev ile İlişki Durumu Karışık’ın kadrosunda yer almıştır.

Sevda Erginci,

3 Ekim 1993 İstanbul doğumlu oyuncu 15 yaşında tiyatro ile ilgilenmeye başladıktan sonra Koyu Kırmızı, Veda, Karagül, Uzaklarda Arama, Hayat Bazen Tatlıdır ve Ver Elini Aşk gibi projelerde rol yer almıştır.

Şafak Pekdemir,

19 Haziran 1988 İstanbul doğumlu oyuncu Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. En son Asla Vazgeçmem’in kadrosunda yer alan başarılı oyuncu daha önceden Şüphe, Leyla ile Mecnun ve Türk Malı’nda rol almıştır.

Barış Aytaç,

1 Ocak 1987 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Kalp Atışı’nda izlediğimiz deneyimli oyuncu daha önceden Gülümse Yeter, Tutar mı Tutar, Acil Aşk Aranıyor, Boynu Bükükler, Aramızda Kalsın ve Evlerden Biri gibi dizilerde rol almıştır.

Altın Tepsi Konusu

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
2 Yorum Yapıldı
  1. nil dedi ki:

    AltIntepe dizisinde sevval sam ve timuçin esen oynasa biz cok sevdik bu ikiliyi veya nejat isler oolsun.

  2. nil dedi ki:

    Keske kadIn oyuncu sevval sam erkek oyuncuda nejat isler olsa yada timuçin esen olsa yine.biz sevmistik bodrum masalIn da ya sevval sam ve timuçin esen ciftinin.