Adı Zehra Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu Yeni Bölüm Fragmanı Son Bölüm

Adı Zehra Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

8 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Fox TV’nin iddialı yeni dizisi Adı Zehra bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor.

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği dizinin başrollerinde Zeynep Çamcı, Alican Yücesoy, Hatice Aslan ve İnanç Konukçu yer alıyor. Aşk ve Mavi ile Kırgın Çiçekler’inde yapımcılığını yapan NTC Medya yeni projesi içinde oldukça iddialı. Senaryosunu Rana Mamatoğlu, Murat Emir Eren ve Bekir Sıtkı Baran’ın yazdığı yönetmenliğini Taner Akvardar’ın üstlendiği yeni dizi Adı Zehra 24 Şubat’tan itibaren her hafta cumartesi günleri Fox TV’de.

Adı Zehra Konusu

Almanya’da yoksul bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya gelen Zehra Şimşek’in yaşadıkları ne görülür ne de duyulur cinstendir. Zehra’nın hikayesi Berlin’de yoksul ve katı kuralları olan ailesinin evinde başlayıp İstanbul’da geçmişi sırlarla ve korkunç bir suçla örülü İstanbul’lu zengin aileyle devam eder. Ailesi tarafından ailenin namusunu kirlettiği için ölüme terk edilen Zehra ardı arkası kesilmeyen olayların ardından 7 yıldır kayıp olan Hande adlı genç bir kızın yerine geçer. Almanya’ya Türk konsolosluğuna davet edilen Hande’nin annesi de Zehra’yı kızı olarak teşhis etmiştir. 7 yıl sonra kızını bulduğuna inanan anne sevinçle Zehra’yı İstanbul’a götürür. Bir taraftan peşindeki ailesinden kaçan diğer taraftan ise gerçek annesini merak eden Zehra, yeni ailesi hakkında korkunç gerçeği öğrenmeye başladıkça hayatı tehlikeye girecek.


Reklamlar

Adı Zehra Oyuncuları

Zeynep Çamcı (Zehra Şimşek – Hande Kurdoğlu);

11 Aralık 1986 Bodrum doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. İlk rolünü Recep İvedik’te alan başarılı oyuncu daha sonra Adını Feriha Koydum, Beni Böyle Sev, Deliha, Meryem, Seviyor Sevmiyor ve Kara Yazı gibi projelerde rol almıştır.


Reklamlar

Alican Yücesoy (Serkan Kurdoğlu);

22 Ekim 1982 İstanbul doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Pilli Bebek, Zoraki Koca, Adanalı, Sen de Gitme, Suskunlar, İntikam, Kördüğüm ve Serçe Sarayı gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Hatice Aslan (Şule Kurdoğlu);

20 Şubat 1962 Sivas doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. Daha önceden Ferhunde Hanımlar, En Son Babalar Duyar, Kınalı Kar, Hürrem Sultan, Güzel Günler, Lale Devri, Bugünün Saraylısı, Ayrılsak da Beraberiz, Mayıs Kraliçesi ve İçimdeki Fırtına gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

İnanç Konukçu (Kadir Keltikli);

1 Ocak 1985 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana sanat Dalı mezunudur. Başarılı oyuncu daha önceden Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Kaçak, dar Elbise, Kaçma Birader ve Kırlangıç Fırtınası gibi projelerde rol almıştır.


Reklamlar

Seda Güven (Ceren Kurdoğlu);

28 Ağustos 1984 İzmir doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım Bölümü mezunudur. Daha önceden Ekmek Teknesi, Elveda Derken, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Merhaba Hayat, Kurt Seyit ve Şura, Aşk Yalanı Sever ve Ateş Böceği’nde rol almıştır.

Hakkı Ergök (Nadir Yaman);

18 Ağustos 1960 Kastamonu Daday doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Deneyimli oyuncu daha önceden Kara Melek, Tatlı Hayat, Kurtlar Vadisi, Haziran Gecesi, Annem, Küçük Sırlar, Bulutlar Ötesi, Diğer Yarım, Yüksek Sosyete ve Bu Sayılmaz gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Emre Kıvılcım (Genco Yaman);

2 Eylül 1991 Malatya doğumlu oyuncu özel olarak oyunculuk eğitimi almıştır. En son Elif adlı günlük dizinin kadrosunda rol alan başarılı oyuncu Cinayet-i Aşk ve Zeytinyağlı Yiyemem Aman gibi filmlerin kadrosunda yer almıştır.

Güneş Hayat (Şermin Şimşek);

1 Ocak 1964 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. En son Adı Efsane’nin kadrosunda izlediğimiz deneyimli oyuncu daha önceden Son Destan, Çalıkuşu, Alev Alev, Ay Tutulması ve Masumlar gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Ali Meriç (İsmail Şimşek);

Sohel Altan Gol (Salih Şimşek);

Ülkü Hilal Çiftçi (Mine Kurdoğlu);

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.