Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Adı Zehra Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

17 saat önce
Reklamlar

Adı Zehra Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Fox TV iddialı yeni bir dizisinin daha adını duyurdu! Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği başrolünde Zeynep Çamcı ile Alican Yücesoy’un yer alacağı dizinin ismi ”Adı Zehra” olarak netlik kazandı.

Aşk ve Mavi ile Kırgın Çiçekler’inde yapımcılığını yapan NTC Medya, yeni sezon içinde oldukça iddialı. Senaryosunu Rana Mamatoğlu, Murat Emir Eren ve Bekir Sıtkı Baran’ın yazdığı, yönetmenliğini Taner Akvardar’ın üstlendiği yeni dizi Zehra, NTC Medya imzasıyla yakında Fox TV’de başlıyor.

Adı Zehra Konusu

Dizi, Frankurt’ta tutucu bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Zehra’nın Almanya’dan Türkiye’ye uzanan inanılmaz hikayesine odaklanıyor. 22 yaşındaki Zehra’nın Almanya’daki yoksul hayatıyla başlayıp İstanbullu zengin bir ailesinin sırlarla ve korkunç suçla gölgelenmiş konağında devam eden öyküsü..


Reklamlar

Adı Zehra Oyuncuları

Zeynep Çamcı;

11 Aralık 1986 Bodrum doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. İlk rolünü Recep İvedik’te alan başarılı oyuncu daha sonra Adını Feriha Koydum, Beni Böyle Sev, Deliha, Meryem, Seviyor Sevmiyor ve Kara Yazı gibi projelerde rol almıştır.

Alican Yücesoy;

22 Ekim 1982 İstanbul doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Pilli Bebek, Zoraki Koca, Adanalı, Sen de Gitme, Suskunlar, İntikam, Kördüğüm ve Serçe Sarayı gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Hatice Aslan;

20 Şubat 1962 Sivas doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. Daha önceden Ferhunde Hanımlar, En Son Babalar Duyar, Kınalı Kar, Hürrem Sultan, Güzel Günler, Lale Devri, Bugünün Saraylısı, Ayrılsak da Beraberiz, Mayıs Kraliçesi ve İçimdeki Fırtına gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

İnanç Konukçu;

1 Ocak 1985 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana sanat Dalı mezunudur. Başarılı oyuncu daha önceden Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Kaçak, dar Elbise, Kaçma Birader ve Kırlangıç Fırtınası gibi projelerde rol almıştır.

Seda Güven;

28 Ağustos 1984 İzmir doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım Bölümü mezunudur. Daha önceden Ekmek Teknesi, Elveda Derken, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Merhaba Hayat, Kurt Seyit ve Şura, Aşk Yalanı Sever ve Ateş Böceği’nde rol almıştır.


Reklamlar

 

Hakkı Ergök;

18 Ağustos 1960 Kastamonu Daday doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Deneyimli oyuncu daha önceden Kara Melek, Tatlı Hayat, Kurtlar Vadisi, Haziran Gecesi, Annem, Küçük Sırlar, Bulutlar Ötesi, Diğer Yarım, Yüksek Sosyete ve Bu Sayılmaz gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.