Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Adı Efsane Dizisi Yeni Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler?

6 ay önce
Reklamlar

Adı Efsane Dizisi Yeni Gelen Ayrılan Oyuncular Kimler?
Reklamlar

Yapımcılığını D Production’un yaptığı ekranların sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Adı Efsane yeni bir değişikliğe gidiyor. Genç kadro ile yaz sezonunda devam edeceği açıklanan dizide başrol oyuncuları Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’le yollar ayrıldıktan sonra diziye dahil olan isimler belli oldu.

Yaz aylarında devam etme kararı alan yapımın kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Erdal Beşikçioğlu’nun ayrılacağı kesinleştikten sonra bir karar alan yapım Rojda Demirer ve Gökçe Bahadır’la da yollarını ayırmıştı. Nihayetinde dizinin kadrosuna dahil olacak isimler netleşti.

İşte Adı Efsane Yeni Oyuncu Listesi;


Reklamlar

2017 yaz sezonunda yeni yüzlerle devam edecek olan Adı Efsane dizisi Temmuz‘da yenilenen oyuncu kadrosu ile Kanal D’de. Genç oyuncu Simay Barlas, Naz karakteriyle diziye katılırken Şenay Gürler, Naz’ın annesi Reyhan karakteri ile Ferit Kaya ise Ozan karakteri olarak diziye dahil oldu.

Yeni Katılan Oyuncular;

Simay Barlas (Naz);

5 Mayıs 1998 doğumlu oyuncu daha önceden Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Gözde karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Şenay Gürler (Reyhan);

28 Haziran 1966 İzmir doğumlu oyuncu daha önceden Çılgın Bediş, İkinci Bahar, Avrupa Yakası, Küçük Sırlar, Hayat Devam Ediyor, Kaçak Gelinler, Kış Güneşi ve İçerde gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Ferit Kaya (Ozan);

24 Şubat 1984 Diyarbakır doğumlu oyuncu daha önceden Kavak Yelleri, Menekşe ile Halil, Kollama, Bu Kalp Seni Unuturmu?, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Muhteşem Yizyıl Kösem, Arka Sokaklar ve Dayan Yüreğim gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    Kimlergeliyor