Acı Tatlı Ekşi Filmi Nerede Çekildi Okan Üniversitesi Alaçatı Urla Set Fotoğrafları

6 ay önce
Reklamlar

Acı Tatlı Ekşi Filmi Nerede Çekildi Okan Üniversitesi Alaçatı Urla Set Fotoğrafları
Reklamlar

Başarılı oyuncu Buğra Gülsoy’un senaryosunu kaleme aldığı ve aynı zamanda başrolünü Özge Özpirinçci ile paylaştığı Acı Tatlı Ekşi filminin nerede çekildiği belli oldu.

Koreli firma CJ Entertainment Turkey ile BKM’nin ortaklaşa yapımcılığını üstlendiği yönetmen koltuğunda Andaç Haznedaroğlu’nun oturduğu romantik dram filmi Acı Tatlı Ekşi’nin çekimleri İstanbul ile İzmir’in Urla ve Alaçatı ilçelerinde yapıldı. İstanbul Okan Üniversitesi‘nde başlayan çekimler İzmir‘in Alaçatı ve Urla ilçelerinde tamamlandı.


Reklamlar

Çocukluk arkadaşı olan Duygu ile Murat birbirlerine çocukluktan beri aşıktır. Senelerdir Duygu’yla kavuşmanın hayalini kuran Murat, üniversiteden mezun olduktan sonra Duygu’ya evlilik teklifi eder. Fakat ummadığı bir cevapla karşı karşıya kalır. Duygu henüz evliliğe hazır değildir, evlenmeden önce bir takım hayalleri vardır. Bir anlaşma yapan Duygu ile Murat beş yıl içinde hala bekarlarsa evleneceklerdir. Ancak tekrardan birleşmek üzere ayrılan iki aşığa hayatın başka planları olacaktır. Filmde Buğra Gülsoy ile Özge Özpirinçci’ye Osman Alkaş, Gözde Türkpençe, Füsun Demirel, Somer Karvan, Yusuf Akgün, Ferda Işıl ve Rahmi Dilligil eşlik ediyor.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.