Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yıldızlar Şahidim Aslı İnandık Yeni Dizisi Kimdir?

Reklamlar
Yıldızlar Şahidim Aslı İnandık Yeni Dizisi Kimdir?

Youtube, Vine ve İnstagram’a çeşitli videolar yükleyip fenomen hale gelmiş olan Aslı İnandık yeni sezonda Star Tv‘nin Yıldızlar Şahidim dizisinin oyuncu kadrosuna girerek ilk televizyon deneyimini yaşayacak. Her zaman eğlenceli ve komik videolar hazırlayıp yükleyen Aslı’yı yeni dizisinde nasıl bir karakter ile izleyeceğimiz henüz bilinmiyor.


Reklamlar

Aslı İnandık Kimdir?; Güzel oyuncumuz 1989 yılında Ankara’da doğmuştur. Sanata ve tiyatroya olan ilgisini Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümü ile pekiştirmiştir. 4 yıllık eğitimi boyunca çello ve piyano eğitimleri de almıştır. Eğitimine Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği ile devam etmiştir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümünü kazanmıştır.

Piyano ve Çello dersleri veren Aslı İnandık 2013 yılında Youtube kanalı kurarak çeşitli eğlenceli ve komik videolar yüklemiştir. Daha önce Kanal D’de yayınlanan Yalan Dünya dizisinde konuk oyuncu olarak dahil olmuştur. En çok sevilen videosu ise CHP Kadın Kolları Başkanıdır. En çok sevilen taklidi ise Özcan Deniz ve Sıla’nın rol aldığı Coca-Cola reklamıdır.


Reklamlar

Reklamlar
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.