Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yeni Gelin Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

2 hafta önce
Reklamlar
Yeni Gelin Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

Süreç Film‘in yapımcılığını üstlendiği yeni dizisi Yeni Gelin çok yakında Show Tv’de ekranlara gelecek. Cast çalışmalarının hızla yapıldığı dizinin oyuncu kadrosunda Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu ve Murat Kocacık gibi önemli isimler yer alıyor.


Reklamlar

Yeni Gelin dizisinin senaristliğini ve yönetmenliğini daha önce Aşk Yeniden dizisinin yönetmenliğini yapan Ersoy Güler gerçekleştirecek. Dizinin çekimleri ise Adana’da gerçekleştirilecek.

Yeni Gelin Konusu;

Bazen güldürüp bazen ağlatacak olan Duygusal komedi dizisinin genel konusu şöyle; Anadolu’da yaşayan bir aşiretin oğluna aşık olup gelin giden şehirli bir genç kızın hikayesini anlatmaktadır.


Reklamlar

Yeni Gelin Oyuncuları;

Jessica May Drociunas;

22 yaşında olan Jessica May Drociunas Brezilya’lı dır.

Tolga Mendi;

Yakışıklı oyuncu 1989 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Tolga Mendi, lise mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini ise Acı Aşk dizisinde Haydar karakteri yaşamıştır. En son Rüzgarın Kalbi dizisinde Şef Cenk karakteri ile izlemiştik.


Reklamlar

Dağhan Külegeç;

Yakışıklı oyuncu 18 Ekim 1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. En popüler olduüu dizi ise 2007 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Kavak Yelleri dizisindeki Efe Kaygısız karakteridir. Başarılı oyuncu ayrıca Hırsız – Polis, Lise Defteri ve Aslı ile Kerem dizilerinde de rol almıştır.

Mustafa Avkıran;


Reklamlar

Usta oyuncu 1963 yılında Gaziantep’te doğmuştur. Daha önce Filinta, Delibal, Kaçak, sevdam alabora gibi yapımlarda rol almıştır.

Sema Keçik;

Usta oyuncu 1965 yılında Ayrı Diyadin’de doğmuştur. En son rol aldığı Aşk Yeniden dizisinde Meryem karakterine hayat vermiştir.

Zeynep Kankonde;


Reklamlar

Başarılı oyuncu 3 mart 1980 yılında Eskişehir’de doğmuştur.En son Bir Baba Hindu sinema filminde rol almıştır. Ayrıca son dizisi de Familya dizisidir.

Esin Gündoğdu;

Başarılı oyuncu 6 Temmuz 1977 yılında Ankara’da doğmuştur.  Aşk yeniden dizisinde Ayfer karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde de rol almıştır.

Murat Kocacık;

Başarılı oyuncu 1 Ocak 1972 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Sen Sağ Ben Selamet filminde rol almıştır. Aşk Yeniden dizisinde de Darbeli Haydar karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Lale Başar;

Usta oyuncu 27 Ocak 1964 Ordu doğumludur. Başarılı oyuncuyu Fox ekranlarında yayınlanan Aşk Yeniden dizisindeki Mukaddes karakteri ile tanıyoruz. Ayrıca en son Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Nazan Öğretmen karakteri ile izlemiştik.

Renan Bilek;

Başarılı oyuncu 1968 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son trt ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz dizisinde ve öncesinde Doksanlar’da rol almıştır.


Reklamlar

Burçin Bildik;

Başarılı oyuncu 18 Mart 1968 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Sen Sağ Ben Selamet filminde rol almıştır.

Yonca Şahinbaş;


Reklamlar

Güzel oyuncu 6 Temmuz 1972 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Show tv ekranlarında yayınlanan Asla Vazgeçmem dizisinde Nazan Kozan karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Dila Hanım, Kızım Nerede, Binbir Gece dizilerinde de yer almıştır.

Şilan Makal;

Bahar Süer;


Reklamlar

Reklamlar
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. Caner dedi ki:

    REzillik! Bu ne şimdi? ”Anadolu’da yaşayan bir aşiretin oğlu” olarak anlatacakları karakter Adanalı mı olacak? Bumudur yani? Yeter be ulusal basın! Yeter be yeter!!! Hiç yayınlanmasın!