Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

6 gün önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Meriç Acemi’nin kaleminden yepyeni bir dizi daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kod adı ”Ufak Tefek Cinayetler” olarak açıklanan dizi dört kadının etkileyici hikayesine odaklanıyor.

Daha önceden bir çok kez başarılı projelere imza atan Ay Yapım, yeni sezon içinde oldukça iddialı projelerle geliyor. Ay Yapım’ın Star Tv için hazırladığı yeni dizi projesinde başrolleri Mert Fırat, Bade İşçil, Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz ve Tülin Özen paylaşıyor.

Geçtiğimiz sezon Cesur ve Güzel’in yönetmen koltuğunda oturan Ali Bilgin’in yönetmenliğini yapacağı yeni dizi Ufak Tefek Cinayetler24 Ekim Salı akşamı Star Tv’de ekran macerasına başlayacak.


Reklamlar

Ufak Tefek Cinayetler Konusu

Lise yıllarında birbirine çok yakında olan 4 kadının hikayesinde bu arkadaşlık sonucu en büyük hasarı alan kadının intikamla geri dönüş öyküsünü izleyeceğiz.

Ufak Tefek Cinayetler Oyuncuları

Mert Fırat (Serhan);

10 Ocak 1981 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Binbir Gece, Kapalı Çarşı, Bir Ömür Yetmez, İntikam, Serçe Sarayı ile son olarak Aşk ve Gurur’un kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Bade İşçil (Pelin);

8 Ağustos 1983 İstanbul doğumlu oyuncu Yeditepe Üniversitesi Moda ve Desen Tasarımı mezunudur. 2007 yılında Birol Güven’in yazıp yönettiği Metropol Cafe dizisi ile profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde ise Ezel, Kuzey Güney ve Eski Sevgili gibi projelerde rol almıştır.


Reklamlar

Gökçe Bahadır (Doktor Oya);

9 Kasım 1981 İstanbul doğumlu oyuncu Akademi İstanbul Radyo Televizyon Bölümü mezunudur. Kariyerine sunuculuk ile başladıktan sonra 2001 yılından bu yana Tatlı Hayat, Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü, Kayıp Şehir, Aramızda Kalsın, Hatırla Gönül ve Adı Efsane gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Aslıhan Gürbüz (Merve);

16 Şubat 1983 Eskişehir/Seyitgazi doğumlu oyuncu Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 2005 yılında adım attığı profesyonel oyunculuk hayatında Büyük Buluşma, Bir Bulut Olsam, Yahşi Cazibe, Zeytin Tepesi, Muhteşem Yüzyıl ve Bodrum Masalı gibi projelerde rol almıştır.

Tülin Özen (Arzu);

24 Aralık 1979 Artvin doğumlu oyuncu Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2004 yılında profesyonel oyunculuk hayatına adım atan başarılı oyuncu daha önceden Aynalar, Beyaz Gelincik, Kapalı Çarşı, Bizim Yenge, Üskidar’a Giderken, Aldırma Gönül, Muhteşem Yüzyıl, Aşk ve Gurur ile Masum gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Tansu Biçer;

1 Ocak 1978 Ankara doğumlu oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Daha önceden Herşey Yolunda, Hırsız Polis, Canım Ailem, Kapalı Çarşı, Muhteşem Yüzyıl, Şubat, Cinayet, Analar ve Anneler, Beş Kardeş ve son olarak Ölene Kadar’ın kadrosunda yer almıştır.

Hayal Köseoğlu;

26 Mayıs 1992 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü mezunudur. 2008 yılında Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Beren Saat’in başrollerini paylaştığı Aşk-ı Memnu ile profesyonel oyunculuk hayatına adım attıktan sonra Muhteşem Yüzyıl, Arkadaşlar İyidir ve İstanbullu Gelin’in kadrosunda yer almıştır.

Selim Bayraktar (Edip);

1 Ocak 1975 Kerkük doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Köprü, Bir Bulut Olsam, Muhteşem Yüzyıl, Gecenin Kraliçesi ve Çoban Yıldızı gibi projelerde yer almıştır.

Yıldıray Şahinler (Mehmet);

7 Şubat 1966 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Gülşen Abi, Anne Babamla Evlensene, Elveda Rumeli, Avrupa Yakası, Kayıp, İntikam, Hayat Yolunda, Ulan İstanbul ve İçerde gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Ferit Aktuğ (Taylan);

17 Kasım 1978 Adana doğumlu oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. Başarılı oyuncu daha önceden Koçum Benim, Büyük Buluşma, Kavak Yelleri, Yamak Ahmet, Aramızda Kalsın ve Kördüğüm’ün kadrosunda yer almıştır.

Derya Beşerler;

1 Ocak 1987 İstanbul doğumlu oyuncu Yeditepe Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. Daha önceden Canım Ailem, Bir Çocuk Sevdim, Aşk Emek İster, Gurbette Aşk ve son olarak Gecenin Kraliçesi’nde rol almıştır.

 

Duygu Sarışın (Burcu);

24 Kasım 1987 İzmir doğumlu oyuncu tiyatro eğitimi almıştır. Daha önceden Cennetin Sırları, İnadına Yaşamak, Kaçak Gelinler ve son olarak da İçerde’nin kadrosunda yer almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. Soner Özen dedi ki:

    Kadro çok iyi ama cinayetin ufağı tefeği olur mu? İsimden kaybetti