Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Söz Dizisi Yavuz Ölecek mi? Öldümü? Ölüyor mu? Tolga Sarıtaş Diziden Ayrılıyor mu?

Reklamlar

Reklamlar

Star Tv’nin sevilen dizisi Söz’ün sezon finalinde Yavuz ölümle burun buruna geliyor. Çolak, Sebo’nun yardımı sayesinde Yavuz’un elinden kaçmayı başarır başarmasına fakat Yavuz yine peşindedir. Çember iyice daralırken, Çolak bu defa yabancı bir ülkenin üssüne sığınır. Burada da rahat durmayan Çolak devreye yeni planını sokar. Türkiye eşi benzeri görülmemiş bir tehtitle karşı karşıyadır. Çolak’ı durdurmak için ne pahasına olursa olsun yabancı üsse girmek durumundadır. Yavuz’un kritik bir karar vermesi gerekmektedir. Ya Çolak durdurulacak ya da ülkece büyük bir kaos ortaya çıkacaktır.

Tims&B Productions imzalı yeni dizide Özel Kuvvetler’de görevli olan timin hikayesini konu alınıyor. Söz dizisi yakında izleyicisi ile buluşacak. 12 kahraman Özel Kuvvet Askerlerinin, ülkemizi ne pahasına olursa olsun düşmanlardan nasıl koruduklarına şahit olacağınız dizide, aksiyon dolu dakikalar yaşanacak. Yeni dizinin başrollerini Aybüke Pusat ve Tolga Sarıtaş paylaşıyor. Tolga Sarıtaş dizide, Yavuz Üsteğmen karakterine can verecek.

Tolga Sarıtaş (Yavuz Üsteğmen) Kimdir;
Yakışıklı ve genç oyuncu 1 Ocak 1991 tarihinde İstanbul’da Dünyaya gelmiştir. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra oyunculuğa merak saran Tolga, Esenyurt Belediye Tiyatrosu’nda sahne almaya başladı. İlk deneyimini 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde yaşayan genç oyuncu ilerleyen zamanlarda ise Muhteşem Yüzyıl ve Benim Adım Gültepe gibi dizilerde de yer almıştır. Son olarak ise Güneşin Kızları isimli dizide izleyici karşısına çıkmıştır.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.