Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Siyah İnci Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri Kim Kimdir: Oyuncu Kadrosu

4 gün önce
Reklamlar

Siyah İnci Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri Kim Kimdir: Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği, Erol Özlevi’nin yönetmen koltuğunda oturacağı yeni dizi ”Siyah İnci” oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Tolgahan Sayışman‘la Hande Erçel‘in başrollerini paylaşacağı dizide Nurseli İdiz, Berk Hakman, Hüseyin Avni Danyal ve Olgun Şimşek’in de olacağı konuşuluyor.

İstanbul ve Çeşme‘de geçen hikayenin kısa bir süre içinde çekimlerine başlanacağı bekleniyor. Yeni sezonda yayınlanacak olan ”Siyah İnci” ilk bölümüyle Eylül’de Star Tv’de.

Siyah İnci Konusu

Ege’nin sahil kasabasında yaşayan Kenan ile Hazal, birbirlerinden hiç ayrılmayacaklarına söz vermişlerdir. Fakat kasabaya gelen Vural’ın Hazal’ı elde etmek için her şeyi göze alması Kenan ile Hazal’ın aşkını tepetaklak edecektir.


Reklamlar

Siyah İnci Oyuncuları

Hande Erçel (Hazal);

24 Kasım 1993 Balıkesir doğumlu oyuncu 2012 yılında Azerbaycan’da katıldığı güzellik yarışmasında ikinci olmuştur. 2014 yılında Barış Yöş’ün yönetmenliğini yaptığı Hayat Ağacı dizisi ile oyunculuğa başlangıç yapmıştır. 2015 yılında Emre Kınay, Evrim Alasya, Berk Atan, Miray Akay ve Burcu Özberk’li Güneşin Kızları dizisinde rol almıştır. Son olarak ise 2016 yılında başrollerini Burak Deniz’le paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinde rol almıştır.


Reklamlar

Tolgahan Sayışman (Kenan);

17 Aralık 1981 İstanbul doğumlu ünlü oyuncu 2002 yılında katıldığı Best Of Model Türkiye yarışmasında birinci olmuştur. 2004 yılında konuk oyuncu olarak rol aldığı Avrupa Yakası dizisi ile kariyerine başlayan yakışıklı oyuncu daha sonra sırası ile Maçolar, Elveda Rumeli, Yer Gök Aşk, Lale Devri ve son olarak Asla Vazgeçmem dizisinde rol almıştır.


Reklamlar

Berk Hakman (Vural);

14 Ağustos 1981 Ankara doğumlu oyuncu eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Ekranların sevilen oyuncusu daha önce Kırık Kanatlar, Hatırla Sevgili, Es Es, Mazi Kalbimde Yaradır, Suskunlar, Kaçak ve Hayatımın Aşkı adlı dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Hüseyin Avni Danyal;


Reklamlar

12 Nisan 1962 Trabzon doğumlu oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Ferhunde Hanımlar, Bir aşk Hikayesi, Aşka Sürgün, Hatırla Sevgili, Kurtlar Vadisi Pusu, Kızım Nerede, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Zengin Kız Fakir Oğlan, Acı Aşk ve Cesur Yürek gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Burak Altay (Ahmet);

25 Mayıs 1980 Rize doğumlu oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Asmalı Konak, Kampüsistan, Şöhret, Limon Ağacı, Aşağı Yukarı Yemişliler ve Benim Hala Umudum Var gibi dizilerin kadrosunda rol almıştır.

Nurseli İdiz;


Reklamlar

6 Ekim 1960 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Kınalı Kar, Şöhret, Son Bahar, Ömre Bedel, Yalan Dünya, Ankara’nın Dikmeni ve İlişki Durumu Karışık gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Olgun Şimşek;

1 Ocak 1971 Bursa doğumlu başarılı oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Ana Sanat bölümünde tamamlamıştır. Gülşen Abi dizisi ile başladıktan sonra sırası ile Dış Kapının Mandalları, Yedi Numara, Beşik Kertmesi, Kapalı Çarşı ve Yalan Dünya gibi dizilerin kadrosunda rol almıştır.

Merve Polat, Çağla Demir,  Yeşim Büber, Melis Sezen, Mehmet Mehmedof

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.