Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Siyah Beyaz Aşk Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

5 gün önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Kanal D’nin yeni drama projesi Sana Kalbimi Verdim’in adı değiştirildi. Geçtiğimiz günlerde İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay’ın başrollerini paylaşacağını açıkladığımız projenin yayına ”Siyah Beyaz Aşk” adıyla çıkacağı en geç Ekim ayında seyirciyle buluşacağı planlanıyor.

Geçtiğimiz sezon Sevda Kuşun Kanadında’nın rejisinde oturan Yasin Uslu’nun yöneteceği dizinin kadrosunda başrollerin yanı sıra Arzu Gamze Kılınç, Muhammed Uzuner, Nur Fettahoğlu, Cahit Gök ve Kadriye Kenter gibi isimler yer alıyor. Eylem Canpolat ile Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Siyah Beyaz Aşk en geç Ekim ayında Kanal D’de.

Siyah Beyaz Aşk Konusu

Zorlu şartlarda aşka inanmayıp yaşamına devam eden genç bir adamın biranda karşısına çıkan bir kadın sayesinde vereceği sınava odaklanıyor. Sevmeyi unutmuş gözü kara bir adam ile kendini insanları iyileştirmeye adayan bir doktorun hikayesine odaklanan Siyah Beyaz Aşk’ın genel hikayesi şöyle.. Ferhat’ın takip ettiği adamı yaşatması için bir doktora ihtiyacı vardır. Kendini insanları iyileştirmeye adayan doktor Aslı’yla da bu sebepten dolayı yolları kesişmiştir. Ancak siyahla beyaz kadar birbirlerine zıt ikilidir. Zorla alıkonulan Aslı, baskı altında olduğu çiftlik evinde yaralı adamı iyileştirmeye çalıştığı sırada görmemesi gereken bir durumla karşılaşır. İyilik yaptığını sandığı Ferhat’ın dayısının bir katil olduğuna şahit olur. Aslı’nın artık yaşaması bir mucizedir. Çünkü Namık ölmesini istemektedir. Ancak Namık’ın Aslı’yı öldüreceği sırada Ferhat bu duruma engel olur ve tek şartla bir şans tanır ona. Bu şart ise hem Aslı’nın hemde Ferhat’ın hayatını değiştirecektir.


Reklamlar

Siyah Beyaz Aşk Oyuncuları

İbrahim Çelikkol (Ferhat),

14 Şubat 1982 Kocaeli doğumlu oyuncu daha önceden Pars Narkoterör, Karadağlar, İffet, Merhamet, Kod Ado Reaksiyon, Seddülbahir 32 Saat ve Kördüğüm kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Birce Akalay (Aslı), 

19 Ekim 1984 İstanbul doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Asi, Alayına İsyan, Yer Gök Aşk, Böyle Bitmesin, Ben Onu Çok Sevdim, Küçük Ağa, Evli ve Öfkeli ile Hayat Bazen Tatlıdır gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Arzu Gamze Kılınç;

31 Mart 1969 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro/Oyunculuk bölümü mezunudur. Daha önceden Çiçek Taksi, Çekirdek Aile, Perçem, Hırsız Polis, Gönülçelen, Bir Çocuk Sevdim, İntikam ve son olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın kadrosunda yer almıştır.

Kıvanç Kasabalı;


Reklamlar

24 Şubat 1975 İstanbul doğumlu oyuncu Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. 1999 yılında Ayrılsak da Beraberiz ile profesyonel oyunculuğa başladıktan sonra Yaprak Dökümü, Küçük Kadınlar, Merhamet, Ağlatan Dans, Analar ve Anneler ile Bodrum Masalı’nın kadrosunda yer almıştır.

Ece Dizdar;

13 Mayıs 1979 İstanbul doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Profesyonel oyunculuk hayatına Cafer Özgül’ün yönettiği Esir Şehrin İnsanları dizisi ile başlangıç yapmıştır. Al Yazmalım, Şubat, Güneşi Beklerken, Beş Kardeş, Arkadaşlar İyidir, Fi ve Görünen Adam’ın kadrosunda yer almıştır.

Muhammet Uzuner;


Reklamlar

30 Haziran 1965 Samsun doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih Cografya Fakültesi Tiyatro-Oyunculuk bölümü mezunudur. Berivan, Perçem, Bıçak Sırtı, Parmaklıklar Ardında, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kalbim Seni Seçti, Saklı Kalan ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Nur Fettahoğlu, 

12 Kasım 1981 Almanya/Duisburg doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü mezunudur. Daha önceden Benden Baba olmaz, Aşk-ı Memnu, Muhteşem Yüzyıl, Filinta ve Hayat Yolunda gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Cahit Gök,

7 Ekim 1981 İstanbul doğumlu oyuncu 2009 yılında Meral Okay’ın kaleme aldığı Bir Bulur Olsam dizisi ile profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde Ezel, Mavi Kelebekler, Üsküdar’a Giderken,Güzel Çirkin, Urfalıyım Ezelden, Hatırla Günül ve Tutar mı Tutar’ın kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Kadriye Kenter,

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.