Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Seni Kimler Aldı Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman ve Nerede Çekiliyor?

Reklamlar
Seni Kimler Aldı Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman ve Nerede Çekiliyor?

Kanal D televizyonu yeni sezonda bir çok dizi için kolları sıvadı. İşte bunlardan bir tanesi de Seni Kimler Aldı isimli yeni dizisi. Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiğini Seni Kimler Aldı 2017 sezonunda Kana D ekranlarında başlayacak. Senaryosunu Pınar Uysal‘ın yazdığı Seni Kimler Aldı dizisinin Bora Onur yönetecek.


Reklamlar

Totalde birincilik için çabalayan Kanal D bu sezon bir türlü istediği reytinge ulaşamayınca yeni bir drama dizisiyle şansını denemeye karar verdi. Seni Kimler Aldı dizisinin başrollerini ise; Yiğit Özşener, Fulya Zenginer, Derya Alabora, Şenay Gürler, Ahmet Saraçoğlu ve Yıldız Kültür gibi bir çok önemli isim yer alıyor.

Seni Kimler Aldı Konusu;


Reklamlar

Dizinin bir drama olduğunu ancak detaylı konusunun ilerleyen günlerde açıklandığında sitemizden öğrenebilirsiniz.

Seni Kimler Aldı Oyuncuları;

Yiğit Özşener;

Yakışıklı oyuncu 6 Nisan 1972 yılında İzmir’de doğmuştur. 2009-2011 yıllarında yayınlanan Ezel isimli dizide Cengiz Atay’ı canlandırmış ve oldukçu popüler olmuştur. Başarılı oyuncu Ayrıca İntikam, Son, Kayıp, Dudaktan Kalbe gibi önemli dizilerde de rol almıştır.

Fulya Zenginer;


Reklamlar

Güzel oyuncu 21 Temmuz 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk olarak Star ekranlarında yayınlanan İki aile dizisinde Eda karakteri ile yer almıştır. En Popüler olduğu dizi ise Küçük Kadınlar isimli dizide Yeliz Gezici karakteridir. Ayrıca Tövbeler Tövbesi, Benim için Üzülme gibi dizilerde de yer almıştır.

Derya Alabora;

Usta oyuncu 19 Ağustos 1959 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. En Son 2016 yazından ekranlara gelen İstanbul Sokakları dizisinde rol almıştır.


Reklamlar

Şenay Gürler;

İzmir güzeli olan usta oyuncu 28 Haziran 1966 yılında dünya gelmiştir. En son Show tv ekranlarında yayınlanan İçerde dizisinde Leyla karakteri ile konuk oyuncu olmuştur. Daha öncesinde ise Kış Güneşi, Kaçak Gelinler, Küçük Sırlar gibi dizilerinde de yer almıştır.

Ahmet Saraçoğlu;

Usta oyuncu 20 Eylül 1975 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu en son Rüzgarın Kalbi isimli dizide yer almıştır. Ayrıca daha önce Hayat Şarkısı, Yaprak Dökümü, Galip Derviş gibi dizilerde yer almıştır.


Reklamlar

Yıldız Kültür;

Usta oyuncu 31 Aralık 1944 yılında Ankara’da doğmuştur. 2016 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan İstanbul Sokakları isimli dizide Şükriye karakteri ile yer almıştır. Ayrıca Kocamın Ailesi dizisinde de yer almıştır.

Reklamlar
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.