Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Seksenler Ergun Plak Diziden Neden Ayrıldı? Serhat Kılıç Yok mu?

Reklamlar
Seksenler Ergun Plak Diziden Neden Ayrıldı? Serhat Kılıç Yok mu?

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler isimli dönem dizisinde çok önemli ve komik bir karaktere hayat veren Serhat Kılıç yeni sezonda ne yazık ki Seksenler dizisinde yer almayacak.


Reklamlar

Ergun Plak dükkanını sattı ve evlendi. Yeni sezon senaryosunda da bu yüzden artık kendisine rol verilmedi. Serhat Kılıç sosyal medyadan yaptığı açıklamaya göre ”Ne Yazık ki Ergun Plak’ın hikayesi bitti diyerek sözlerini bitirdi.

Mint Yapım’da kendi sosyal hesabından Serhat Kılıç ile yollarını ayırdığını duyurdu ve oyuncunun tekrar geri dönmesi imkansız bu sebeple Seksenler dizisinin artık Ergun Plaksız izleyeceğiz.


Reklamlar

Reklamlar
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
52 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    Yazik OLDU Egun plaka.Adam super rolünü yapiyordu.onun dukkanina birii geldi Adam isyapmiyor nazlinin pesinde.ve üstelik antipatik.Arkafdas ne olursa OLSUN Ergunplaki Geri getirin.yoksa diziniz 10 bölüm sonra bitte.ve gercekten cok yazik olur.Birol güvenin arayagirmesi lazim.

  2. Anonim dedi ki:

    Ergün ve komiser geri dönmeli…. Dizi artık izlenmiyor…. mahalle özelliğini yitiriyor. Sonradan gelen emlakçı karakterini çıkartın onun yerine emlakçı olarak (Dürüst) ergün gelsin, görün reyting artışını

1 4 5 6