Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Rüzgarın Kalbi Rüzgar Kimdir? Ölecek mi? Vuruldu mu? Öldü mü? Burak Serdar Şanal Fotoğrafları Yeni Dizisi

Reklamlar

Rüzgarın Kalbi Rüzgar Kimdir? Ölecek mi? Vuruldu mu? Öldü mü? Burak Serdar Şanal Fotoğrafları Yeni Dizisi
Reklamlar

Fox Tv’nin izlenme rekorları kıran duygusal dizisi Rüzgarın Kalbi dizisinin erkek başrolü olarak Burak Serdar karşımıza Rüzgar karakteri ile çıkacak. Dizide rolü ise kısaca şöyle; İstanbul’da Mimarlık şirketleri olan varlıklı bir ailenin oğlu olan Rüzgar 27 yaşındadır.

Rüzgarın Kalbi’nde bu hafta Kutay artık pes ederek İzmir Foça’yı terk edeceği sırada eline geçirdiği bir Silah ile Rüzgar’ı vurmaya gider. Rüzgar ile Zeynep’in dans ettiği anda Zeynep diye seslenerek silahını doğrultur. Zeynep’i mi yoksa Rüzgar’ı mı vuracak? Tahminimizce ateş edemeyecektir. Ateş ederse de Rüzgar’ı vuracağını düşünüyoruz.

Cesur, duygusal, eğitimli ve bir o kadar da mutlu. Sevdiği kadın Meltem’le evlenmek üzere olan rüzgar sevgilisi Meltem’i hiç beklenmedik trafik kazasında kaybetmesiyle tüm hayatı biten ve anılarını düşünüp üzülmemek için İstanbul’u terk edip Bosna Hersek’e yerleşir.


Reklamlar

Ancak orada bir barda kavga etmesi sonucu karakola düşen Rüzgar’ı ailesi gelip kurtarır ve tekrar İstanbul’a getirir. ancak evinde de huzur bulamayan Rüzgar herkesten uzak bir kasabada bir yerde kalmaya başlar ve burada tesadüfen Zeynep ile karşılaşır. Rüzgarın Kalbi Oyuncuları için tıklayınız Tam Kadro.

Rüzgarın Kalbi (Burak Serdar) Rüzgar Kimdir?

Yakışıklı oyuncu 28 Ağustos 1988 İstanbul doğumludur. Maltepe Üniversitesi drama kulübünde eğitimini almıştır. Burak Serdar’ın sevgilisi şu aralar Show Tv’de yayınlanan Aşk Laftan anlamaz dizisinde Hayat Karakterini canlandıran Hande Erçel’dir. Başarılı oyuncu daha önce bir çok televizyon dizisinde rol almıştır bunlardan bazıları şöyle;

Kızlar ve Anneleri – 2015
Arka Sokaklar – 2014
Yeşil Deniz – İsmail – 2014
Dinle Sevgili – Tolon – 2011
Avrupa Avrupa – Can – 2011
Bahar Dalları – Mert – 2008
Küçük Kadınlar – Koray – 2008


Reklamlar

ruzgarin-kalbi-ruzgar-kimdir ruzgarin-kalbi-ruzgar-kimdir-burak-serdar-sevgilisi

loading...
loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.