Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Paramparça Dilara Ölecek mi? Öldü Mü? Ebru Özkan Diziden Ayrılıyor mu? Ayrıldı mı

6 gün önce
Reklamlar
Paramparça Dilara Ölecek mi? Öldü Mü? Ebru Özkan Diziden Ayrılıyor mu? Ayrıldı mı

Endemol Shine Türkiye imzalı Star TV ekranlarında izleyicisi ile buluşan Paramparça dizisinde son bölümler aksiyon dolu. Son yayınlanan bölümü ile Ozan gerçekleri öğrendikten sonra şok oldu. Ozan zor günlerden geçerken Dilara ise hastaneye kaldırıldı. Ailesi Dilara için dua ederken bir yandan da üzüntülerini gizleyemiyorlar. Dizinin son bölümü aksiyon doluyken hastanede yatan ve gözlerini henüz açamayan Dilara uyanacak mı? Dizide Dilara’ nın ailesi özellikle çocukları heyecan ve merak içinde Dilara’ nın uyanmasını, gözlerini açmasını bekliyorlar. Bunun cevabını hep beraber 16 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölüm ile göreceğiz.


Reklamlar

Dilara’ nın bebek teklifi şok etti. Cansu’ nun gün geçtikte kötüye gittiğini ve Emre olmadan yaşayamayacağını anlayan Dilara, Emre’ yi geri alabilmek için evlatlık verildiği aile ile pazarlığa girer ve bu pazarlık olumlu sonuçlanır. Cansu, Emre’ yi gördükten sonra sevinçten deliye döner ancak Deniz ve Cihan bunu kabullenemez. Emre bebeğin ailesinin yanına giderler.

Damir Asuman ile yakınlaşıyor. Damir, Harun’ dan intikam almak istediği için hedefinde eski arkadaşı olan Candan ve Asuman var. Candan, Damir ile Asuman’ ın yakınlaşmasından pek haz etmez. Ekrem Bey her ne kadar Dilara ile konuşmak istese de yine olumsuz sonuçlanıyor. Bunun ardından ise Ekrem bey Rahmi Bey’ e gerçeği itiraf etmek zorunda kalıyor.


Reklamlar

Reklamlar
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.