Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

O Ses Türkiye Jürileri Kim? Ne Zaman Başlayacak? 2016 2017 sezonu yarışmacılar Kimi Destekliyorsun

9 ay önce
Reklamlar

O Ses Türkiye Jürileri Kim? Ne Zaman Başlayacak? 2016 2017 sezonu yarışmacılar Kimi Destekliyorsun
Reklamlar

Tv 8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı olan O Ses Türkiye ‘nin 2016 2017 sezonu için yeni yarışmacıları ve Jüri adayları büyük merak konusu. Yeni Sezonda O Ses Türkiye Jürisindeki isimler; Gökhan ve Hakan Özoğuz, Hadise, Murat Boz ve Sibel Can oldu.

O Ses Türkiye isimli ses yarışmasında bu yıl jüri adaylarının kimler olacağına dair haberler dolaşmaya başladı ancak çok fazla ünlünün ismi geçiyor yalan haber vermemek adına şuan isimleri gizli tutmak istiyoruz. Acun ılıcalı’nın sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği Ses yarışmasındaki yarışacak adayların seçmeleri de başlamış durumda.

O Ses Türkiye 2015 – 2016 sezonunda yarışmayı Gökhan ve Hakan’ın yarışmacısı olan Emre Serkaya 2016 yılının birinicisi olmuştu. Hadise’nin yarışmacısı olan Aziz Kiraz ile karşılaşan Emre Serkaya finalde birinci oldu.


Reklamlar

Her yıl izlenme rekorları kıran O Ses Türkiye bu yılda reytingleri alt üst etmek için gün saymaya başladı. O Ses Türkiye 2016 2017 sezonu kurban bayramından sonraki hafta Tv 8 ekranlarında başlayacak. Geçtiğimiz sezon jürileri Gökhan ve Hakan Özoğuz, Hadise, Murat Boz ve Ebru Gündeş’ti.

o-ses-turkiye-jurileri-kim-ne-zaman-baslayacak-2016-2017-sezonu-yarismacilar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. Kadir dedi ki:

    Seçme yerleri nerede acaba