Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Nerdesin Birader Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?

2 hafta önce
Reklamlar

Nerdesin Birader Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

Filmevi Yapım’ın yeni dram türündeki dizi projesi ”Nerdesin Birader” izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yaz sezonu için planlanan yeni dizi iddialı geliyor. Başrollerini Timur Acar ve Gonca Sarıyıldız’ın paylaşacağı yeni dizinin yakında Atv ekranlarında yayın hayatına başlayacağı bekleniyor.

Erkek başrol için Timur Acar’la anlaşan yapım ekibi kadın başrole de Gonca Sarıyıldız ismi konuşuluyor. Cast çalışmaları devam eden yapımın geniş oyuncu kadrosunu ilerleyen günlerde sizlere aktaracağız. Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğindeki yeni dizi ”Neredesin Birader” bir aksilik olmadığı taktirde Haziran’da Atv’de.

Neredesin Birader Konusu


Reklamlar

Neredesin Birader Oyuncuları

Timur Acar;

En son Kertenkele dizisinde izlediğimiz ünlü oyuncu 1 Ocak 1979 Sakarya doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü mezunudur. Avrupa Yakası dizisindeki performansı ile çıkış yakalayan başarılı oyuncu ardından rol aldığı Akasya Durağı dizisi ile şöhret sahibi oldu.


Reklamlar

Gonca Sarıyıldız;

10 Şubat 1986 Ankara doğumlu Türk oyuncu Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda oyunculuğa başlayan güzel oyuncu 2011 yılında ilk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşadı. Akabinde ise İnadına Yaşamak, Diğer Yarım, Bedel ve son olarak Seviyor Sevmiyor dizi kadrosunda yer aldı.


Reklamlar

 

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.