Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Nerdesin Birader Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?

Reklamlar

Nerdesin Birader Dizisi Oyuncu Kadrosu Başrol Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

Filmevi Yapım’ın yeni dram türündeki dizi projesi ”Nerdesin Birader” izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Yaz sezonu için planlanan yeni dizi iddialı geliyor. Başrollerini Timur Acar ve Gonca Sarıyıldız‘ın paylaşacağı yeni dizinin yakında Atv ekranlarında yayın hayatına başlayacağı bekleniyor.

Erkek başrol için Timur Acar’la anlaşan yapım ekibi kadın başrole de Gonca Sarıyıldız ismi konuşuluyor. Cast çalışmaları devam eden yapımın geniş oyuncu kadrosunu ilerleyen günlerde sizlere aktaracağız. Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğindeki yeni dizi ”Neredesin Birader” bir aksilik olmadığı taktirde Temmuz’da Atv’de.

Neredesin Birader Konusu


Reklamlar

Neredesin Birader Oyuncuları

Timur Acar;

En son Kertenkele dizisinde izlediğimiz ünlü oyuncu 1 Ocak 1979 Sakarya doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü mezunudur. Avrupa Yakası dizisindeki performansı ile çıkış yakalayan başarılı oyuncu ardından rol aldığı Akasya Durağı dizisi ile şöhret sahibi oldu.


Reklamlar

Gonca Sarıyıldız;

10 Şubat 1986 Ankara doğumlu Türk oyuncu Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda oyunculuğa başlayan güzel oyuncu 2011 yılında ilk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşadı. Akabinde ise İnadına Yaşamak, Diğer Yarım, Bedel ve son olarak Seviyor Sevmiyor dizi kadrosunda yer aldı.

Deniz Can Aktaş;

14 Eylül 1992 İstanbul doğumlu genç oyuncu daha önceden Tatlı Küçük Yalancılar ve Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol almıştır. Konservatuar mezunu olan genç oyuncu 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Akabinde ise Ronaldo Burak karakterine hayat vermiş olduğu Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde rol almıştır.


Reklamlar

Hakan Bilgin;

4 Nisan 1967 Samsun doğumlu usta oyuncu daha önceden Çiçek Taksi, Ruhsar, Yılan Hikayesi, Ece, Açık Mutfak, Geniş Aile, Yıldız Masalı, Suskunlar, İşler Güçler, Küçük Ağa ve son olarak Aşk ve Gurur dizi kadrosunda yer almıştır. Ayrıca Ali Kundili 2, Nereden Nereye, Deliormanlı ve Çakallar Dans serisinde rol almıştır.

Dilan Telkök;

16 Eylül 1995 Sakarya doğumlu genç oyuncu Sakarya Üniversitesi Alman Dili Edebiyatı bölümü öğrencisidir. Ayrıca oyunculuk eğitimi alan gençoyuncu kaiyerine 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde başlamıştır. Daha sonra ise Sevdef Avcı, Barış Kılıç ve Hande Soral’ın başrollerini paylaştığı Evlat Kokusu dizisinde rol almıştır.


Reklamlar

Seren Deniz Yalçın;

1 Ocak 1994 İstanbul doğumlu oyuncu eğitimini Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde almıştır. Oyunculuk kariyerine 2008 yılında Unutma Beni dizisi ile başlayan genç oyuncu daha sonra sırası ile Aşk ve Günah, Tatlı İntikam ve Bir Deli Sevda adlı dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Yasin Çam;

5 Eylül 1986 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Yüksek Sosyete dizisinde rol almıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim alan başarılı oyuncu ilk kez Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk’ün başrollerini paylaştığı Yüksek Sosyete kadrosunda yer almıştır.

Altan Erkekli;

18 Ocak 1955 İstanbul doğumlu usta oyuncu daha önceden Bir Demet Tiyatro, Bir İstanbul Masalı, Adanalı, Bahar Dalları, Yerden Yüksek, Yalan Dünya, Kara Ekmek ve Hangimiz Sevmedik gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Abdullah Bulut;

27 Kasım 1984 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Asi, Dinle Sevgili, Mazi Kalbimde Yaradır, Tövbeler Tövbesi, Araf Zamanı ve Kalbim 4 Mevsim gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Ulaş Bayhan;

Ülkü Hilal Çiftçi;

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.