Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Meryem Dizisi Meryem Kimdir? Ayça Ayşin Turan Yeni Dizisi

3 ay önce
Reklamlar

Meryem Dizisi Meryem Kimdir? Ayça Ayşin Turan Yeni Dizisi
Reklamlar

En son Altınsoylar dizisinde Aras Aydın’la başrolleri paylaşan Ayça Ayşin Turan, TMC Film’in yeni dizisi Kırık Bir Aşk Hikayesi ile ekranlara geri dönüyor. Furkan Andıç’la başrolleri paylaşacak olan güzel oyuncuyu dizide Meryem Akça karakterinde izleyeceğiz.

Meryem Akça, babası ile birlikte yaşadığı mahallede çok sevilen birisidir. Otoyol gişe görevlisi olan Meryem, boş zamanlarında babasının fırınında çalışmaktadır. Çok sevdiği Savcı Oktay’ın kaza geçirmesi ile hayatı birdenbire tepetaklak olacaktır. Evlilik planları yaptığı sırada Oktay’ın yapmış olduğu kazayı üstlenen Meryem, herkesin gözünde katil olarak kalacaktır.

Ayça Ayşin Turan; Fox ekranlarında yayınlanan Karagül dizisindeki Ada karakteri ile yıldızı parlayan genç oyuncu 25 Ekim 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda tamamlamıştır. Son olarak ise Aras Aydın’la birlikte Altınsoylar dizisinde başrol oynamıştır. Diğer oynadığı diziler; Dinle Sevgili Gülfem, Asi, Affedilmeyen, Sonbahar, Hayal ve Gerçek isimli dizilerde rol almıştır.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. une cerise dedi ki:

    Burnuma sanki Kore dizisi kokusu geldi yine. Secret love