Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Martıların Efendisi Oyuncuları Konusu Fragmanı Ne Zaman Vizyona Girecek?

Reklamlar

Martıların Efendisi Oyuncuları Konusu Fragmanı Ne Zaman Vizyona Girecek?
Reklamlar

Nejat İşler, Mehmet Günsür ve Timuçin Esen’in başrollerini paylaşacağı kod adı: Martıların Efendisi beyazperde izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerin yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Bige Önal, Hakan Kurtaş, Barış Yıldız ve Ezgi Coşkun rol alırken, konuk oyuncu olarak Aras Bulut İynemli ve Sarp Akkaya da izleyici karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz günlerde çekimleri başlayan filmin sonbaharda vizyona girmesi bekleniyor.

Martıların Efendisi Konusu

İstanbul da deniz kıyısında yaşayan Martıların Efendisi’nin merakla beklediği misafiri artık gelmiştir. Kıyıya vuran bu kadın Martıların Efendisi için mutluluğun başlangıcıdır. Ancak bu misafir Martıların Efendisi’nin temiz ve saf dünyasından etkilenmiş olsa bile onu gerçek dünya ile acı bir tecrübeyle imtihan edecektir.


Reklamlar

Martıların Efendisi Oyuncuları

Mehmet Günsür;

8 Mayıs 1975 İstanbul doğumlu oyuncu daha önceden Hamam, Hayal Kurma oyunları, O Şimdi Asker, Anlat İstanbul, Dehşet Gecesi, Ses, Aşk Tesadüfleri Sever, Unutursam Fısılda ve İstanbul Kırmızısı gibi filmlerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Nejat İşler;

28 Şubat 1972 İstanbul doğumlu ünlü oyuncu daha önceden Eylül Fırtınası, Mustafa Hakkında Herşey, Sultan Makamı, Anlat İstanbul, 2 Süper Film Birden, Çalıntı Gözler, Barda, Yaşamın Kıyısında, Yumurta, Ejder Kapanı, Siyah Beyaz, Kaybedenler Kulubü, Çınar Ağacı, Behzat Ç Ankara Yanıyor, Kış Uykusu, İkimizin Yerine ve İstanbul Kırmızısı adlı filmlerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Timuçin Esen;

14 Ağustos 1973 Adana doğumlu oyuncu daha önceden Yazı Tura, Gönül Yarası, Mavi Fil, Senin Hikayen ve Kumun Tadı gibi filmlerin kadrosunda yer almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.