Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Katilin Kızları Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

1 hafta önce
Reklamlar

Katilin Kızları Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Kanal D’den yeni bir dizi projesi daha geliyor. Süreç Film’in Kanal D için hazırladığı yeni dizinin ismi ”Katilin Kızları” olarak netlik kazandı.

Bu sezon bir çok projeye imza atacak olan Süreç Film, bu defa Kanal D için hazırlık aşamasına geldi. Show Tv ve Atv için yeni dizi hazırlığında olan usta yapımcı Ali Gündoğdu, bu defa Kanal D ile anlaşmaya vardı. Senaryosunu daha önceden İffet, Dila Hanım, Kaçak, Hanımın Çiftliği ve İstanbul Sokakları gibi projeleri kaleme alan Zülküf Yücel yazıyor. Yeni dizinin yönetmenliği için ise Mesude Erarslan ile görüşmeler sürüyor. Yakın bir zaman içinde dizinin oyuncu kadrosu ve nerede çekileceği hakkında net bir bilgi paylaşılacaktır.

Süreç Film Ali Gündoğdu’nun yapımcılığını yapacağı Katilin Kızları Ekim ayında Kanal D’de.


Reklamlar

Katilin Kızları Konusu

Katilin Kızları Oyuncuları

Fikret Kuşkan (Yaşar); 

22 Nisan 1965 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Kırlangıç Fırtınası’nda izlediğimiz usta oyuncu daha önceden Kara Melek, Gelin, Güz Yangını, Bıçak Sırtı, Parmaklıklar Ardında, Hanımın Çiftliği, Hayat Devam Ediyor ve Çifte Saadet gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Tuvana Türkay (Kumru);

3 Ekim 1990 İstanbul doğumlu oyuncu Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü mezunudur. Daha önceden Ayrılık, Nakş-ı Dil Sultan, Yer Gök Aşk, Kara Para Aşk, Oyunbozan ve Deli Gönül gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Reklamlar

Elifcan Ongurlar (Sumru);

7 Haziran 1993 İzmir Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. 2012 yılından bu yana Ateşin Düştüğü Yer, Kayıp Şehir, Kara Ekmek ve Kiralık Aşk gibi projelerde rol almıştır.


Reklamlar

Ahsen Eroğlu (Suna);

1 Ocak 1993 Çorlu doğumlu genç oyuncu Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunudur. 2015 yılında Modern Habil Kabil adlı dizi ile profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Anne’nin kadrosunda yer almıştır.

Özgün Çoban (Alper);

5 Temmuz 1985 Bitlis doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Deniz Yıldızı, Beni Affet, Arka Sokaklar, O Hayat Benim ve Yüksek Sosyete gibi projelerde rol almıştır.

Numan Çakır (Zübeyr);

1 Ocak 1970 Düzce doğumlu oyuncu dönemin başarılı dizilerinden Üvey Baba, En Son Babalar Duyar ve Aliye gibi dizilerde konuk oyuncu olarak profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Daha sonra ise Arka Sokaklar, Her Halimle Sev Beni, Yaban Gülü, Korkma, Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Arkadaşlar İyidir ve Şevkat Yerimdar’ın kadrosunda rol almıştır.

Ülkü Duru (Hacer);

24 Ağustos 1965 İstanbul doğumlu oyuncu Saint Pulchery ve Dame de Sion mezunudur. Daha önceden Kaygısızlar, Aliye, Karamel, Sınıf, Son, Şubat ve Seni Kimler Aldı’nın kadrosunda yer almıştır.

Serdar Özer (avukat Yağız);

21 Ocak 1980 İstanbul doğumlu oyuncu Beykent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. 2003 yılından bu yana Hekimoğlu, Aşkımızda Ölüm Var, Yanık Koza, Yaralı Yürek, Küçük Kadınlar, Osmanlı’da Derin Devlet, Kaderimin Yazıldığı Gün ve Bana Sevmeyi Anlat gibi projelerde rol almıştır.

Sibel Taşçıoğlu (Ayten);

28 Temmuz 1976 Bursa doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Ekmek Teknesi, Yadigar, Acı Günler, Gözyaşı Çetesi, Pulsar, Aile Saadeti, Kapalı Çarşı, Yasemince, Medcezir, Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Kehribar gibi dönemin başarılı projelerinde rol almıştır.

Anıl Tetik (Egemen);

1 Temmuz 1991 İstanbul doğumlu oyuncu adını Survivor’da duyurmuştur. Daha önceden geçtiğimiz sezon sonu final yapan gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır’ın kadrosunda yer almıştır.

Cansu Fırıncı;

1 Ocak 1982 Ankara doğumlu oyuncu en son rol aldığı Kırgın Çiçekler dizisiyle ününe ün katmıştır. Daha önceden Devrimden Sonra, Urfalıyım Ezelden, Kanlı Postal ve Can Tertip gibi projelerde rol almıştır.

Hakan Yufkacıgil;

1 Ocak 1980 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Konservatuar mezunudur. Daha önceden Çemberimde Gül Oya, Sessiz Fırtına, Akasya Durağı, Beni Unutma, Umutsuz Ev Kadınları, Eve Düşen Yıldırım, Filinta ve Cesur Yürek gibi dizilerde rol almıştır.

Meltem Gülenç;

30 Mayıs 1970 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden 2012’de 2 Yaka Bir İstanbul ve 2015 yılında Güneşin Kızları kadrosunda yer almıştır.

Aslı İçözü;

27 Eylül 1964 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Düğün Şarkıcısı, Yer Gök Aşk, Al Yazmalım ve Çalıkuşu ve son olarak da Güllerin Savaşı’nda rol almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.