Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kadın Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

4 gün önce
Reklamlar

Kadın Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

Uzun zamandır başrol oyuncusu merakla beklenen Kadın dizisinin başrolünü Özge Özpirinçci paylaşacak. Med Yapım‘ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi ”Kadın”, popüler dizi Woman’dan uyarlama olarak ekranlara gelecek. Dizinin senaryosunu ise Anne dizisinin senaristi olan Berfu Ergenekon kaleme alacak.

Kadın Dizisi Konusu ise şöyle; Kocasını kaybettikten sonra iki çocuğuyla beraber hayatta kalma mücadelesini işleyecek.

Kadın Dizisi Oyuncuları;

Özge Özpirinçci;


Reklamlar

1 Nisan 1986 İstanbul doğumlu oyuncu kariyerine 2008 yılında Kavak Yelleri dizisi ile başlamıştır. Daha sonra ise sırası ile 2009 yılında başrollerini Yıldız Kültür, Rojda Demirer, Hümeyra Akbay, Selin Şekerci, Mehmetcan Mincinozlu ve Serkan Altunorak’la birlikte paylaştığı Melekler Korusun dizisinde rol almıştır. 2011 yılında Seçkin Özdemir’le başrollerini paylaştığı Al Yazmalım dizisinde yer almıştır. 2013 yılında Uğur Yücel’li Aramızda Kalsın dizi kadrosunda yer almıştır. 2015 yılında Buğra Gülsoy’la başrollerini paylaştığı Aşk Yeniden dizisinde rol almıştır. Son olarak ise internet dizisi Fi kadrosunda yer almıştır.

Bennu Yıldırımlar;


Reklamlar

22 Kasım 1969 İstanbul doğumlu oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda almıştır. Daha önceden Süper Baba, Üzgünüm Leyla, Yaprak Dökümü, Umutsuz Ev Kadınları, Gönül İşleri ve Altınsoylar gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.