Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kadın Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

18 saat önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Yapımcılığını MF Yapım ile Med Yapım‘ın ortaklaşa yürüteceği yeni dizi ”Kadın” Japon dizisi Woman’dan uyarlama olarak ekranlara gelecek. Başrollerini Özge Özpirinçci ile Caner Cindoruk’un paylaşacağı dizinin senaryosunu ise Anne dizisinin senaristi olan Berfu Ergenekon kaleme alıyor.

Kocasını kaybettikten sonra iki çocuğuyla beraber hayatta kalma mücadelesi veren bir kadının hikayesi anlatan yeni dizi KADIN yakında Fox’ta.

Kadın Konusu

Bahar, daha sekiz yaşındayken annesi tarafından terk edilir. Daha sonra babası ve babaannesini de kaybedince hayatta bir başına kaldığını düşünür. Fakat tamda bu sırada Sarp ile tanışır. Ama Sarp da mutlu bir evlilik ve iki çocuğun ardından hayatını kaybeder. Kalbinin kapılarını kapatan Bahar onunla yaşadığı anılarını her gün tekrardan yaşar. Ancak kendisini sekiz yaşında terk edip giden annesinin hayatına tekrardan girişi önünde ummadık yeni kapılar açar. Kadın, yaşam mücadelesi veren kadınların hikayelerini sadelikle ekrana taşıyor.


Reklamlar

Kadın Dizisi Oyuncuları;

Özge Özpirinçci (Bahar);

1 Nisan 1986 İstanbul doğumlu oyuncu kariyerine 2008 yılında Kavak Yelleri dizisi ile başlamıştır. Daha sonra ise sırası ile 2009 yılında başrollerini Yıldız Kültür, Rojda Demirer, Hümeyra Akbay, Selin Şekerci, Mehmetcan Mincinozlu ve Serkan Altunorak’la birlikte paylaştığı Melekler Korusun dizisinde rol almıştır. 2011 yılında Seçkin Özdemir’le başrollerini paylaştığı Al Yazmalım dizisinde yer almıştır. 2013 yılında Uğur Yücel’li Aramızda Kalsın dizi kadrosunda yer almıştır. 2015 yılında Buğra Gülsoy’la başrollerini paylaştığı Aşk Yeniden dizisinde rol almıştır. Son olarak ise internet dizisi Fi kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Caner Cindoruk (Sarp);

2 Nisan 1980 Adana doğumlu oyuncu eğitimini Çukurova Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha önceden Yaprak Dökümü, Hanımın Çiftliği, Firar, Aramızda Kalsın, İstanbul Sokakları ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem de rol almıştır.


Reklamlar

Bennu Yıldırımlar;

22 Kasım 1969 İstanbul doğumlu oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda almıştır. Daha önceden Süper Baba, Üzgünüm Leyla, Yaprak Dökümü, Umutsuz Ev Kadınları, Gönül İşleri ve Altınsoylar gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Ayça Erturan;


Reklamlar

1 ağustos 1983 İstanbul doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. 2004 yılında profesyonel oyunculuk hayatına adım attıktan sonra sırasıyla Avrupa Yakası, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Yağmurdan Kaçarken ile Evli ve Öfkeli gibi projelere rol almıştır.

Ece Özdikici;

2 Temmuz 1982 İzmir doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Sil Baştan, Anadolu Kaplanı, Arka Sokaklar, Yasak Elma, Deniz ve Mehtap, Küçük Hanımefendi ve Poyraz Karayel’in kadrosunda yer almıştır.

Şerif Erol;


Reklamlar

8 Ekim 1963 İstanbul doğumlu oyuncu 1996’dan bu yana Tabutta Rövaşata, Bahtı Kara, Şeref Meselesi, Kalbim Ege’de Kaldı, Hangimiz Sevmedik ve Yol Ayrımı gibi projelerde rol almıştır.

Seray Kaya;

4 Şubat 1991 İstanbul doğumlu oyuncu Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur. 2012 yılında Şenol Sönmez’in yönettiği başrollerinde Sinem Öztürk, Kutsi ve Yeşim Salkım’ın yer aldığı Huzur Sokağı dizisi ile profesyonel oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Akabinde Kocamın Ailesi, Evli ve Öfkeli ile Gülümse Yeter’in kadrosunda yer almıştır.

Devrim Özder Akın;


Reklamlar

Feyyaz Duman;

Daha önceden Fotoğraf, Tatlı Biber Biyarım ve Annemin Şarkısı gibi film projelerinde rol almıştır.

Kübra Süzgün;

Ali Semi Sefil;

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.