Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kaçak Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu | Star Tv

2 hafta önce
Reklamlar

Kaçak Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu | Star Tv
Reklamlar

TMC Film’den yeni bir dizi daha! Meryem ve Bodrum Masalı dizileriyle ekranlardaki yerini alan TMC Film yeni bir diziye daha imza atıyor. Selin Tunç’un kaleme aldığı kod adı ”Kaçak” olan dramanın yeni sezonda ekran macerasına başlayacağı bekleniyor.

Dizi,geçtiğimiz sezon 39 bölüm sonunda final yapan İçerde dizisi gibi tek sezonluk olacak. Usta oyuncu ve aynı zamanda yönetmenlik yapan Uğur Yücel’in rejisini üstleneceği dizinin masa üstü çalışmaları başlamış durumda. Uğur Yücel’in yönetmen koltuğunda oturacağı TMC Film’in Star Tv için hazırladığı yeni dizide bir karakteri de canlandırması planlanıyor ama bu durum henüz netlik kazanmadı.

Kaçak, Uğur Yücel’in yönetmenliğinde Ekim’de Star Tv ekranlarında..


Reklamlar

Kaçak Konusu

Baba kız hikayesi olan dizi, babası ile yerleşik düzende olan bir adam ve annesini arayan bir kadının Antakya’da yollarının kesiştiğini anlatıyor. Üstüne üstelik işine içine Suriye ve yasa dışı örgütler de giriyor.

Kaçak Oyuncuları

Şükrü Özyıldız;

18 Şubat 1988 İzmir doğumlu oyuncu Ege Üniversitesi’nde İşletme bölümünü kazanmış daha sonra Erasmus’la Portekiz’e giderek eğitimini orada tamamlamıştır. Daha önceden Derin Sular, Uçurum, Benim Hala Umudum Var, Ulan İstanbul, Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar ve Çoban Yıldızı’nda rol almıştır.


Reklamlar

Melisa Şenolsun;

24 Eylül 1996 İzmir doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü öğrencisidir. Profesyonel oyunculuk hayatına Tatlı Küçük Yalancılar ile başlamış akabinde Kiralık Aşk ve Umuda Kelepçe Vurulmaz’ın kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Şebnem Hassanisoughi;


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.