Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İsimsizler Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

1 hafta önce
Reklamlar
 

Kanal D’de ilk tanıtım fragmanı yayınlanan yeni dizisi İsimsizler çok yakında ekranlara gelecek. Kısa bir tanıtım yayınlayarak İsimsizler‘n fragmanını yayınlayan Kanal D izleyiciler için büyük bir merak uyandırdı. İsimsizler dizisinin yönetmen koltuğunda daha önce Filinta dizisinin yönetmenliğini yapmış olan Osman Kaya yer alıyor. İsimsizler dizisi Mart ayında ekranlara gelmeyi planlıyor. Es Film ile Barakuda Film‘in ortak girişimiyle gerçek bir hayat hikayesi izleyeceğiz. İsimsizler’in senaryosu ise Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik, Ayça Mutlugöl ve Hale Çalap yazıyor.

İsimsizler Konusu;


Reklamlar

Görev aşkıyla yanan bir Kaymakam’ın, Güneydoğu’nun ücra bir köşesinde gönüllü olarak görev yaptığı zamanlarda yaşadığı gerçek hikayesi konu alacak.

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, tam görevine başlamaya hazırlanırken, Virankaya’dan gelen acı haber hayatını tamamen değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit olmuştur. Fatih, Başkan’ın desteğini alarak onun şehit düştüğü bölgede kaymakam olmaya gönüllü olur.
Vatanı için masa başında rahat bir görev yapmaktansa, ateş altında olmayı vatan borcu bilmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin, it izine karıştığı Virankaya’ya doğru yola çıkar.
İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürüp kim olduklarını bulmak zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

İsimsizler Oyuncuları;


Reklamlar

Uğur Güneş (Fatih);

Genç oyuncu 11 Ağustos 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. En son Diriliş Ertuğrul isimli dizide Tuğtekin karakteri olarak rol almıştır.


Reklamlar

 

Algı Eke;

Genç ve güzel oyuncu 16 Eylül 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. En Son Hayat Sevince Güzel dizisinde Zarife Toprak karakterini oynamıştır. İlk televizyon dizisi olarak ta Baba Ocağı’nda Kısmet karakterine hayat vermiştir.

Bülent Alkış;


Reklamlar

Usta oyuncu  1974 yılında İzmir’de doğmuştur. En son Fox ekranlarında yayınlanan Dayan Yüreğim dizisinin ilk bölümünde rol almıştır.

Musab Ekici;

Genç oyuncu 1 Ocak 1992 yılında Elazığ’da dünyaya gelmiştir. En son Babamın Kanatları isimli filmde rol almıştır. Ayrıca Acil Servis dizisinde de rol almıştır.

Volkan Keskin;


Reklamlar

Genç oyuncu 16 Ağustos 1983 yılında Samsun’da doğmuştur. Fetih 1453, Karaoğlan, Yarının Adı Başka, Vay Başıma Gelenler 2,5 gibi sinema filmlerinde yer almıştır.

Sedat Mert;

Usta oyuncu 1 Ocak 1975 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Bordo Bereliler Suriye (Fikret Astsubay) filminde rol almıştır.

İlayda Çevik;

Güzel oyuncu 25 Mart 1994 yılında Balıkesir’de doğmuştur. En son Fox Tv ekranlarında yayınlanan Karagül dizisinde Maya karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Çağkan Çulha;

Başarılı oyuncu 22 Kasım 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. Daha önce Hayat Bilgisi, Belalı Baldız, Adanalı, Acemi Cadı, Kaçak, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde rol almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.