Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Hayati ve Diğerleri Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu

1 hafta önce
Reklamlar

Hayati ve Diğerleri Oyuncuları Konusu Kim Kimdir Oyuncu Kadrosu
Reklamlar

Yapımcılığını İrfan Şahin, 1441 Yapım’ın üstleneceği ”Hayati ve Diğerleri” adlı komedi dizisi için hazırlıklara başlandı. Başrollerinde Celil Nalçakan’ın yer alacağı yeni dizinin cast çalışmaları sürüyor.

Usta televizyoncu İrfan Şahin’in yeni kurmuş olduğu 1441 Yapım’ın ilk projesi olacak olan ”Hayati ve Diğerleri” yeni sezonda Kanal D’de ekran macerasına başlayacak. Komedi türündeki projenin yönetmen koltuğunda ise ödüllü yönetmen Özer Kızıltan oturacak. Yeni projenin kadrosunda yer alacak diğer isimler ilerleyen günlerde açıklanacak.

Hayati ve Diğerleri Konusu

Hayati ve Diğerleri Oyuncuları

Celil Nalçakan (Başkomiser Hayati);


Reklamlar

190 Haziran 1978 Sivas doğumlu oyuncu tiyatroya olan ilgisinden dolayı Cumhuriyet Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği ile Balıkesir Üniversites Turizm Otel İşletmeciliği bölümlerini yarıda bırakıp Sivas Devlet Tiyatrosu’nda eğitim aldı. Kariyerine 2006 yılında Sıla dizisiyle başlayan başarılı oyuncu daha sonra sırasıyla Bitmeyen Şarkı, Keşanlı Ali Destanı, İntikam ve Poyraz Karayel gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Bülent Çolak;


Reklamlar

20 Eylül 1977 İstanbul doğumlu oyuncu 1998 yılında Hoşçakal Yarın adlı sinema filmiyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Hırsız Polis, Hatırla Sevgili, Geniş Aile, Türkün Uzayla İmtihanı, Osmanlı Tokadı, Analı Oğullu, Günebakan, Aile İşi ve Bu Sayılmaz gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

Ecem Karavus;


Reklamlar

9 Nisan 1989 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Çağdaş Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur. Küçük yaştan itibaren oyunculuk ve modellik üzerine eğitim almıştır. Daha önceden Dinle Sevgili, Pis Yedili ve  Alın Yazım gibi dizilerde rol almıştır.

Cansu Dağdelen;


Reklamlar

4 Haziran 1987 İstanbul doğumlu oyuncu eğitimini Med Yapım Akademi ve Plato Film Okulu’nda almıştır. 2011 yılında Hakan Gürtop’un yönettiği başrollerinde Sermiyan Midyat ile Ebru Cündübeyoğlu’nun yer aldığı Kalbim Seni Seçti dizisi ile profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Daha sonra ise sırasıyla 2 Yaka Bir İsmail ve Kadim Dostum dizilerinde rol almıştır.

Levent Ülgen;

8 Ağustos 1962 Ankara doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Daha önceden Yılan Hikayesi, Bizim Halleri, En Son Babalar Duyar, Mahşer, Akasya Durağı, Salih Kuşu, Kiralık Aşk ile son olarak Aşk ve Gurur’un kadrosunda yer almıştır.

Günay Karacaoğlu (Şükran);

1 Ocak 1971 Kayseri doğumlu oyuncu eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde almıştır. Daha önceden Üzgünüm Leyla, Yeditepe İstanbul, Yarım lma, Kısmet, Hemşire Meri, Gönülçelen, 20 Dakika gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.

İbrahim Selim;

1 Ocak 1979 Ankara doğumlu oyuncu profesyonel oyunculuk hayatına 2005 yılında Ne Seninle Ne Sensiz adlı televizyon dizisiyle başlangıç yapmıştır. Akabinde ise Ters Yüz, Zoraki Koca, Çıplak Gerçek, Fatih ve Ulan İstanbul gibi dizi projelerinde rol almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.