Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Güllü Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Başrol Oyuncuları Nerede Çekiliyor?

3 hafta önce
Reklamlar

Güllü Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Başrol Oyuncuları Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

Atv’den yeni bir yaz dizisi daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrollerini Seren Şirince ve Yusuf Çim’in paylaşacağı yeni dizinin adı Güllü olarak açıklandı.

En son İçimdeki Fırtına dizisinde Merve Boğulur ve Gizem Karaca ile başrolde yer alan ünlü oyuncu Yusuf Çim ile son olarak İlişki Durumu Karışık dizisinde izlediğimiz Seren Şirince yeni dizi Güllü’nün başrollerini paylaşacak.

Metin Balekoğlu’nun yönetmen koltuğunda oturacağı yeni dizinin Temmuz’da ekranlara gelmesi bekleniyor. Karadeniz dizisi olacağı açıklanan yeni dizi Güllü ilk bölümüyle Temmuz ayında Atv’de.


Reklamlar

Güllü Konusu

Güllü Oyuncuları

Yusuf Çim;

26 Eylül 1991 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu daha önceden Ezra, Çilek Kokusu, Hanım Köylü ve İçimdeki Fırtına isimli dizilerin kadrosunda rol almıştır. 2015 yılında Demet Özdemir ve Ekin Mert Daymaz’la başrolde yer aldığı Çilek Kokusu ile şöhret kazanmıştır. Son olarak ise Merve Boğulur ve Gizem Karaca’yla başrollerini paylaştığı İçimdeki Fırtına dizisinde rol almıştır.


Reklamlar

Seren Şirince (Güllü);

1 Ocak 1991 İzmir doğumlu güzel oyuncu daha önceden Araf Zamanı, Aşk Ekmek İster, İlişki Durumu Karışık ve İlişki Durumu Evli adlı dizilerinde kadrosunda yer almıştır. En son İlişki Durumu serisinde başrolleri Berk Oktay’la beraber paylaşmıştır.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.