Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Fazilet Hanım ve Kızları Hazım Ölecek mi? Ölüyor mu? Öldü mü? Diziden Neden Ayrılıyor

2 gün önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Ece evliliğini daha fazla hazmedemeyen evlatları Hazım Bey’e karşı çok ağır sözler söylerler. Bu sözleri sürekli kafasına kuran Hazım Bey araç kullandığı sırada tüm dikkatini kaybeder ve gecenin karanlığının da verdiği zorlukla büyük bir trafik kazası geçirir. Jandarma’nın Hazım bey’i bulup ölen kişinin Hazım Egemen olduğunu hemen anlar ve ailesine ulaşmaya çalışır. Hazım Egemen karakterine hayat veren Mahir Günşıray’a yeni projelerinde başarılar dileriz.

Avşar Film imzalı yeni dizi Fazilet Hanım ve Kızları Star Tv ekranlarında yerini almak için geri sayıma başladı. Başrollerini Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu ve Mahir Günşıray gibi isimlerin paylaştığı yeni dizi 25 Mart 2017 Cumartesi akşamı ilk bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisine merhaba diyecek. Dram içerikli ve Fazilet Hanım’ın hayatta vereceği sınavı konu edinen dizinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise daha önceden Karagül dizisinin yönetmenliğini yapan Murat Saraçoğlu oturuyor. Başrol kadrosunda yer alan usta oyuncu Mahir Günşıray, dizide Hazım karakteri ile izleyici karşısına çıkacak.

Mahir Günşıray (Hazım) Kimdir;
Usta ıyuncu 10 Ağustos 1960 tarihinde İstanbul’da Dünyaya gelmiştir. Sanatçı Orhan Günşıray’ın oğlu olan Mahir Günşıray, üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha önceden Urfalıyam Ezelden ve Çilek Kokusu gibi dizilerde rol alan usta oyuncu son olarak 2016 yılında Kış Güneşi isimli dizide rol almıştır.


Reklamlar

Mahir Günşıray Twitter Adresi: twitter.com/mahirgunsiray

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.