Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

6 gün önce
Reklamlar

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

Fox Tv ekranlarında yayınlanmak üzere yeni bir dizi çalışması başladı. Başrolünde Murat Ünalmış‘ın yer alacağı dizinin adı da Deli Gönül olarak açıklandı. Mayıs ayında çekimlerine başlanacak olan dizinin kadın başrol arayışları henüz devam ediyor.  Senaryosunu Alican Yaraş kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Selim Demirdelen ile Berat Özdoğan oturuyorlar.

Murat Ünalmış’ın dizideki rolü ise kısaca şöyle; Hayatında sevdiği, değer verdiği her şeyi kaybetmiş bir öğretmene hayat veriyor. Yaşadığı olaylardan sonra İstanbul’a taşınıp bir özel okulda göreve başlayan Murat’ın Büyük Şehir hayatına tutunabilmek için verdiği mücadeleyi izleyeceğiz.

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları;


Reklamlar

Murat Ünalmış;

Yakışıklı oyuncu 23 Nisan 1981 yılında Kayseri’de doğmuştur. Çocukluğunu Kayseri’de geçirdikten sonra Orta okul zamanında İstanbul’a gelmiş ve gençliği İstanbul’da geçmiştir. Lise yıllarında profesyonel olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nde basketbol takımında yer almıştır. İlk deneyimi ise; Hayat Bağları, Sınırlı Aşk, Kurşun Yarası dizilerinde ve “Üç Kadın”, “Deli Duran”, “Sen Ne Dilersen” adlı sinema filmlerinde yer almaya başlamıştır. En popüler olduğu dizi ise Fox ekranlarında yayınlanan Yer Gök Aşk (Yusuf) dizisinde Birce Akalay ile başrol oynamıştır.


Reklamlar

loading...
loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.