Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

1 hafta önce
Reklamlar

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

Yapımcılığını 25 Film’in gerçekleştireceği yeni dram dizisi Deli Gönül yaz ayında ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Başrolünde Murat Ünalmış‘ın yer alacağı dizinin adı da Deli Gönül olarak açıklandı. Mayıs ayında çekimlerine başlanacak olan dizinin kadın başrol oyuncusu ise Tuvana Türkay oldu.  Senaryosunu Alican Yaraş kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Selim Demirdelen ile Berat Özdoğan oturuyorlar.

Murat Ünalmış’ın dizideki rolü ise kısaca şöyle; Hayatında sevdiği, değer verdiği her şeyi kaybetmiş bir öğretmene hayat veriyor. Yaşadığı olaylardan sonra İstanbul’a taşınıp bir özel okulda göreve başlayan Murat’ın Büyük Şehir hayatına tutunabilmek için verdiği mücadeleyi izleyeceğiz.

Deli Gönül Dizisi Oyuncuları;


Reklamlar

Tuvana Türkay;

Güzel oyuncu 3 Ekim 1990 yılında İstanbul’un Üsküdar ilçesinde dünyaya gelmiştir. Fox ekranlarında yayınlanan Yer Gök Aşk dizisinde canlandırdığı Bade karakteri ile oyunculuğunu konuşturmuş ve çok sevilen bir oyuncu haline gelmiştir. Daha sonra ise Kara Para Aşk’ta Bahar karakteri ile ön plana çıkmıştır. Ayrıca son olarak Olanlar Oldu sinema filminde Aslı karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Murat Ünalmış;

Yakışıklı oyuncu 23 Nisan 1981 yılında Kayseri’de doğmuştur. Çocukluğunu Kayseri’de geçirdikten sonra Orta okul zamanında İstanbul’a gelmiş ve gençliği İstanbul’da geçmiştir. Lise yıllarında profesyonel olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nde basketbol takımında yer almıştır. İlk deneyimi ise; Hayat Bağları, Sınırlı Aşk, Kurşun Yarası dizilerinde ve “Üç Kadın”, “Deli Duran”, “Sen Ne Dilersen” adlı sinema filmlerinde yer almaya başlamıştır. En popüler olduğu dizi ise Fox ekranlarında yayınlanan Yer Gök Aşk (Yusuf) dizisinde Birce Akalay ile başrol oynamıştır.


Reklamlar

 

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.