Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Çukur Dizisi Yamaç Kimdir? Aras Bulut İynemli Yaşı Boyu Biyografisi

3 hafta önce
Reklamlar

Çukur Dizisi Yamaç Kimdir? Aras Bulut İynemli Yaşı Boyu Biyografisi
Reklamlar

En son İçerde dizisinde başrolde izlediğimiz Aras Bulut İynemli, Ay Yapım imzalı yeni dizi Çukur ile ekranlara dönüyor. Genç oyuncu İçerde tadında çekilen ”Çukur” kod adlı mafya dizisinde Yamaç karakteriyle başrolde yer alacak.

Aras Bulut İynemli Kimdir? 25 ağustos 1991 İstanbul doğumlu oyuncu abisinin isteği doğrultusunda oyunculuk ajansına yazıldı ve akabinde reklam filmlerinde oynamaya başladı. Bu arada İ.T.Ü Mühendislik Fakültesi Uçak Mühendisliği Bölümü’nü kazanarak eğitim görmeye başladı. Daha sonra Zeynep Günay Tan tarafından keşfedilerek Öyle Bir Geçer Zaman Ki seçmelerine katıldı ve ilk rolünü kaptı.

2010-2012 sezonunda Erkan Petekkaya ile Ayça Bingöl’ün başrollerini paylaştığı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde başarılı bir sezon geçirdi. 2013 yılında Durul Taylan ve Yağmur Taylan’ın yönettiği Muhteşem Yüzyıl kadrosunda yer aldı. 2014 yılında ise başrolünü Hazal Kaza ile paylaştığı Maral dizisinde rol aldı. Son olarak da 2016 yılında İçerde dizisinde Çağatay Ulusoy, Bensu Soral ve Çetin Tekindor’la başrolleri paylaştı.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.