Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Çoban Yıldızı Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

3 gün önce
Reklamlar
Çoban Yıldızı Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

Çoban Yıldızı Oyuncuları Karakterleri ;

Fotoğraflara tıklayarak bir sonraki oyuncu kartını okuyabilirsiniz.


Most Production’ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Çoban Yıldızı çok yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak.  Dizinin başrollerinde Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar gibi çok başarılı oyuncuların yer aldığı Çoban Yıldızı’nın çekimleri başladı. Gül Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı, Gülizar Irmak‘ın da senaryosunu yazdığı Çoban Yıldızı‘nın ilk bölümü ile 2 Mart Perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında…


Reklamlar

Şükrü Özyıldız şimdiye kadar oynadığı dizilerdeki imajından daha farklı bir imaja büründü. Haberimizde Şükrü Özyıldız’ın yeni imaj fotoğrafını da görebilirsiniz.  Çoban Yıldızı dizisinin çekimleri Nevşehir Ürgüp’te başladı.

Çoban Yıldızı Konusu; Niğde’de büyümüş olan Zühre’nin istemediği halde Kapadokya’nın en zengin ailelesinin oğlu Fikret ile zorla evlendirilmek istemesiyle başlayan bir aşk hikayesini konu almaktadır. Dürüst, Mert ve değerlerine bağlılığıyla tanınan Seyit iyi bir taş ustasıdır. Zühre’nin Kapadokya’ya getirilmesiyle burada tanışırlar. Bu karşılaşmasıyla ikili adeta birbirlerini çekmişler ve dönüşü olmayan bir aşka tutulmalarını sağlayacaktır. Zühre ile Seyit, ateş ve su kadar birbirlerine uzak olsalar da bu aşk ikiliyi bir birine yaklaştırır. Aşkları önündeki engelleri kaldırmak için mücadele verseler de Aşkları değdiği her şeyi küle çevirir. Üstelik önlerinde Fikret Karakaya gibi güçlü bir engelde vardır.


Reklamlar

Çoban Yıldızı Oyuncuları;

Şükrü Özyıldız (Seyit Zahir);

Başarılı genç ve yakışıklı oyuncu 18 Şubat 1988 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bir çok tiyatro oyununda yer alan Özyıldız, ilk olarak 2011 senesinde Derin Sular isimli dizide rol almıştır. Daha sonra ise 2013 yılında Benim Hala Umudum Var, 2014 yılında Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar ve son olarak ta Kış Güneşi isimli dizide başrol oynamıştır.


Reklamlar

Selin Şekerci (Zühre Filiz) ;

Güzel oyuncu 1 Haziran 1989 İzmir Karşıyaka’da doğmuştur. Son rol aldığı Acı Aşk dizisinde Sude karakterine hayat vermiştir. Son olarak Rengarenk ve Kaçın Kurası dizilerinde Renk karakterine hayat vermiştir.

Selim Bayraktar (Zekkar Karakaya);

Yakışıklı oyuncu 17 Haziran 1975 yılında Kekük (Irak)’te doğmuştur. 2000 yılından itibaren çeşitli tiyatro oyunları ile başlamıştır mesleğine. En son Gecenin Kraliçesi isimli dizide Aykut karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Menderes Samancılar (Fikret Karakaya);

Usta oyuncu 1 Mayıs 1954 yılında Adana’da doğmuştur. 1974 yılından itibaren mesleği ile uğraşmaktadır. En son 2016 yılında Babamın Kanatları isimli filmde yer almıştır. Ayrıca Dar Elbise, Urfalıyam Ezelden, Kayıp gibi dizi ve filmlerde de rol almıştır.

Serhat Özcan (İbrahim Zahir);

Usta oyuncu 8 Ağustos 1961 yılında Sinop’un Durağan ilçesinde dünyaya gelmiştir. En son Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol almıştır. Ayrıca Kalbim Ege’de Kaldı Ulan İstanbul, Karadayı gibi dizilerde yer almıştır.


Reklamlar

Feyza Işık (Cevahir Zahir);

Usta oyuncu 17 Kasım 1975 yılında Almanya’da doğmuştur.En son Gamsız Hayat dizisinde Zehra karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Ali Ayşeyi Seviyor, Sudan Bıkmış Balıklar, Kayıp Madalyon gibi dizilerde de rol almıştır.

Arif Erkin (Mustafa Zahir);

Usta oyuncu 11 Eylül 1935 yılında Gaziantep’te doğmuştur. Başarılı oyuncu son olarak yine Fox ekranlarında yayınlanan Aşk Yalanı Sever dizisinde Hüseyin Koçoğlu’na hayat vermiştir. Öncesinde ise Güzel Köylü, Kadim Dostum, Hayat devam Ediyor, Doksanlar Muhteşem Yüzyıl, Yalancı Damat gibi daha sayamadığımız bir çok yapımda yer almıştır.


Reklamlar

Aysun Metiner (Sırma Karakaya);

Güzel oyuncu 1972 yılında İstanbul’da doğmuştur. en son Galip Derviş dizisinde Meral karakteri ile kamera karşısına geçmişti. Daha önce ise Kahve Bahane, Arka sokaklar gibi dizilerde yer almıştır.

Sahra Şaş (Rüveyda Zahir);

Güzel oyuncu 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Kösem Sultan dizisinde Dilber rolü ile kamera karşısına geçmiştir. 2013 yılında Adını Kalbime Yazdım dizisinde rol almıştır. Ayrıca yine aynı yıl Tatar Ramazan dizisinde yer almıştır.


Reklamlar

Taygun Sungar (Ali Karakaya);

Genç oyuncu 1989 yılında Ankara’da doğmuştur. En son Babam ve Ailesi dizisinde yer almıştır. Ayrıca Ulan İstanbul, Kardeş Payı, Kara Ekmek gibi dizilerde de yer almıştır.

Elif Çakman Öztürk (Fikriye Gönen);

Başarılı oyuncu 9 Mayıs 1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. En son Kanal D ekranlarında yayınlanan Tatlı İntikam dizisinde Havva karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Özlem Çakar;

Neslihan Can; 25 yaşında olan genç oyuncu hakkında çok fazla detay bulamadık.


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
3 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    Bu kizi bende hiç beğenmiyorum selin şekerci hiç başrole yakışmıyor etkileyi bir dizi ama selin sekerci bitiriyor

  2. Anonim dedi ki:

    Selin Şekerciden başka oyuncu bulamadınız mı? Kafamı nereye çevirsem bu kız bukadar yüzü eskimis bi oyuncu seçmeniz büyük hata başlamadan bitirin bence nasıl olsa çok uzun sürmez bu dizi..m

  3. Cenk dedi ki:

    Selin şekerci yüzünden izlemiyeceğim. Bir dizi çekiyorsan önce Taraftar saygısını öğrwneceksin. Diziye yazık ettiler başrol seçimiyle