Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Çoban Yıldızı Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

2 hafta önce
Reklamlar
Çoban Yıldızı Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

Ocak 2017 yılında Ürgüp’te çekimleri başlayacak olan yeni dizi Çoban Yıldızı‘nın erkek başrol oyuncusu olarak en son Kış Güneşi dizisinde rol alan Şükrü Özyıldız olduğunu gelen haberler arasında.


Reklamlar

Çoban Yıldızı dizisinin ocak 2017 sonunda çekimleri Nevşehir Ürgüp’te başlanacak olan dizinin detayları hakkında henüz çok fazla bir bilgi paylaşılmadı. Dizinin Kadın başrol arayışları ise sürüyor.

Çoban Yıldızı Konusu;

Dizinin konusu hakkında bir bilgi henüz aktarılmadı.


Reklamlar

Çoban Yıldızı Oyuncuları;

Şükrü Özyıldız;

Başarılı genç ve yakışıklı oyuncu 18 Şubat 1988 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bir çok tiyatro oyununda yer alan Özyıldız, ilk olarak 2011 senesinde Derin Sular isimli dizide rol almıştır. Daha sonra ise 2013 yılında Benim Hala Umudum Var, 2014 yılında Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar ve son olarak ta Kış Güneşi isimli dizide başrol oynamıştır.

Selin Şekerci;


Reklamlar

Güzel oyuncu 1 Haziran 1989 İzmir Karşıyaka’da doğmuştur. Son rol aldığı Acı Aşk dizisinde Sude karakterine hayat vermiştir. Son olarak Rengarenk ve Kaçın Kurası dizilerinde Renk karakterine hayat vermiştir.

Selim Bayraktar;

Yakışıklı oyuncu 17 Haziran 1975 yılında Kekük (Irak)’te doğmuştur. 2000 yılından itibaren çeşitli tiyatro oyunları ile başlamıştır mesleğine. En son Gecenin Kraliçesi isimli dizide Aykut karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Menderes Samancılar;

Usta oyuncu 1 Mayıs 1954 yılında Adana’da doğmuştur. 1974 yılından itibaren mesleği ile uğraşmaktadır. En son 2016 yılında Babamın Kanatları isimli filmde yer almıştır. Ayrıca Dar Elbise, Urfalıyam Ezelden, Kayıp gibi dizi ve filmlerde de rol almıştır.

Serhat Özcan;

Usta oyuncu 8 Ağustos 1961 yılında Sinop’un Durağan ilçesinde dünyaya gelmiştir. En son Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol almıştır. Ayrıca Kalbim Ege’de Kaldı Ulan İstanbul, Karadayı gibi dizilerde yer almıştır.


Reklamlar

Feyza Işık;

Usta oyuncu 17 Kasım 1975 yılında Almanya’da doğmuştur.En son Gamsız Hayat dizisinde Zehra karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Ali Ayşeyi Seviyor, Sudan Bıkmış Balıklar, Kayıp Madalyon gibi dizilerde de rol almıştır.

Reklamlar
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.