Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Çember Kurtar Beni Oyuncuları Konusu Kadrosu Nerede Çekiliyor?

1 hafta önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Ünlü yönetmen Abdullah Oğuz‘un yönetmen koltuğunda oturduğu polisye serisi Çember ikinci sezonuyla ekranlara geliyor. Başrollerinde Pelin Akil, Barış Bağcı, Serhat Kılıç ve Anıl Altan‘ın yer aldığı tv filmi Çember Kurtar Beni 18 Ekim 2017 Çarşamba günü saat 20:00’de Star Tv ekranlarında..

Aksiyonu bol bir polisiye filmi tarzında izleyeceğimiz Çember’de ayrıca konuk olarak Menderes Samancılar, Gözde Çığacı, Melisa Sözen, Duygu Yetiş, İrem Altuğ, Selçuk Borak ve Füsun Erbulak gibi isimler yer alıyor.

Çember Kurtar Beni Konusu;

Türkiye’deki esrarengiz ve çözülemeyen dosyaları aydınlatmak için İstanbul emniyeti tarafından özel bir ekip oluşturulur. Başkomiser Barış’ın önderliğindeki ekibin her birinin ayrı bir yeteneği vardır. Oldukça deneyimli ve olayları kendi yorumu ile çözen Adem Komiser.. Yalan konuşanları hareketlerinden ve duygularından anlayan Komiser Yardımcısı Ayşe.. Bilişim uzmanı olan Komiser Yardımcısı Volkan.. Hepsi birbirinden farklı ama aynı noktada birleşir ve birlikte hareket etmeye başlar.


Reklamlar

Çember Kurtar Beni Oyuncuları;

Barış Bağcı (Başkomiser Barış);

Özel ekibin lideri olan Barış’ın geçmişini kimse bilmemektedir. Yıllar önce nişanlısını bant cinayetleri ismi verilen bir cinayete kurban vermiş ve katillerin izini bulamamış bu sebeple de mesleğini bırakıp bir üniversitede ders vermeye başlamıştır. Geçmişte yaşadıklarını unutamamış, zaman onu çok sert biri haline getirmiş. Nişanlısının ölümüne neden olan Bant cinayetleri tekrar ortaya çıkınca nişanlısını öldürenlerin izini bulabilmek için tekrar mesleğe dönmüştür. Çok zeki, duygularıyla değil mantığıyla hareket edebilen çok soğuk bir karaktere sahiptir. Şule ve Amir’i Kemal dışında Barış komiser hakkında kimse bir şey bilmemektedir.

Yakışıklı oyuncu 27 Mayıs 1975 yılında Karaman’da doğmuştur. En son Trt 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Baycu Noyan karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Pelin Akil (Komiser Yardımcısı Ayşe);

Güzel oyuncu 17 Nisan 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. Geçtiğimiz sezon Atv ekranlarında yayınlanan Aile İşi isimli komedi dizisinde Müjde karakterine hayat vermiştir. Eşi Anıl Altan’dır.


Reklamlar

Anıl Altan (Komiser Yardımcısı Volkan);

Genç oyuncu 29 Mayıs 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2012 yılında Arka Sıradakiler dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra ise Boynu Bükükler ve Kaderimin yazıldığı Gün gibi önemli dizilerde rol almıştır.


Reklamlar

Serhat Kılıç (Komiser Adem);

Yakışıklı oyuncu 8 Temmuz 1975 yılında Ankara’da doğmuştur. Aslen Malatyalı olan oyuncumuz son olarak geçtiğimiz sezon Seksenler dizisinde Ergün karakterine hayat vermiştir.

Konuk Oyuncular

Melisa Sözen;

Genç ve güzel oyuncu 6 Temmuz 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2013-2014 yılları arasında Alican Yücesoy ile evlilik yapmıştır. En son Kanal D ekranlarında yayınlanan eğlenceli komedi dizisi Beş Kardeş’te Fahriye karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Bıçak sırtı, Kış Uykusu, Av Mevsimi, Kalp Düğümü, Analı Oğullu, Bir Varmış Bir Yokmuş gibi yapımlarda da kadroda yerini almıştır.

Duygu Yetiş;

Güzel oyuncu 1 Ocak 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Duygu Başara Casting ajansına kayıtlıdır. En son Ayla isimli sinema filminde İclal karakterine hayat vermiştir. Son rol aldığı dizi ise geçtiğimiz yıl Show Tv ekranlarında yayınlanan Acil Aşk Aranıyor dizisinde Nisan karakteridir.

Menderes Samancılar;

İrem Altuğ;

Füsun Erbulak;

Selçuk Borak;

Gözde Çığacı;

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
6 Yorum Yapıldı
 1. Anonim dedi ki:

  İzleyecek dizi Yok diyordum işte bu işin suyunu çıkarmadan böyle gidin bizde severek izleyelim hadi bakalım

 2. Anonim dedi ki:

  Kesinlikle devam etmeli

 3. Anonim dedi ki:

  Asla devam etmesin korktum

 4. Anonim dedi ki:

  Bencede kesinlikle devam etmeli

 5. Anonim dedi ki:

  Bu dizi muhakkak devam etmeli 6 bölümle sınırlı kalmamalı

 6. Anonim dedi ki:

  çok güzel bir dizi sürükleyici