Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Çember Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu Nerede Çekiliyor?

4 ay önce
Reklamlar

Çember Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu Nerede Çekiliyor?
Reklamlar

Ünlü Yönetmen Abdullah Oğuz‘dan yeni bir polisiye dizisi çekeceğine dair gelen haberde başrol oyuncularından iki tanesi belli oldu. Başrollerinde Pelin Akil ve Anıl Altan‘ın yer aldığı yeni dizi Çember çok yakında Star Tv ekranlarında yayınlanacak.

Dizi hakkında çok fazla bilgiye sahip olmadığımız Çember‘in aksiyonu bol bir polisiye dizi olduğunu biliyoruz. Dizinin cast çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor.

Çember Konusu;

Dizinin konusu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.


Reklamlar

Çember Dizisi Oyuncuları;

Barış Bağcı (Başkomiser Barış);

Özel ekibin lideri olan Barış’ın geçmişini kimse bilmemektedir. Yıllar önce nişanlısını bant cinayetleri ismi verilen bir cinayete kurban vermiş ve katillerin izini bulamamış bu sebeple de mesleğini bırakıp bir üniversitede ders vermeye başlamıştır. Geçmişte yaşadıklarını unutamamış, zaman onu çok sert biri haline getirmiş. Nişanlısının ölümüne neden olan Bant cinayetleri tekrar ortaya çıkınca nişanlısını öldürenlerin izini bulabilmek için tekrar mesleğe dönmüştür. Çok zeki, duygularıyla değil mantığıyla hareket edebilen çok soğuk bir karaktere sahiptir. Şule ve Amir’i Kemal dışında Barış komiser hakkında kimse bir şey bilmemektedir.

Yakışıklı oyuncu 27 Mayıs 1975 yılında Karaman’da doğmuştur. En son Trt 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Baycu Noyan karakterine hayat vermiştir.


Reklamlar

Pelin Akil (Komiser Yardımcısı Ayşe);

Güzel oyuncu 17 Nisan 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. Geçtiğimiz sezon Atv ekranlarında yayınlanan Aile İşi isimli komedi dizisinde Müjde karakterine hayat vermiştir. Eşi Anıl Altan’dır.


Reklamlar

Anıl Altan (Komiser Yardımcısı Volkan);

Genç oyuncu 29 Mayıs 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2012 yılında Arka Sıradakiler dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra ise Boynu Bükükler ve Kaderimin yazıldığı Gün gibi önemli dizilerde rol almıştır.


Reklamlar

Serhat Kılıç;

Yakışıklı oyuncu 8 Temmuz 1975 yılında Ankara’da doğmuştur. Aslen Malatyalı olan oyuncumuz son olarak geçtiğimiz sezon Seksenler dizisinde Ergün karakterine hayat vermiştir.

Melisa Sözen;

Genç ve güzel oyuncu 6 Temmuz 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2013-2014 yılları arasında Alican Yücesoy ile evlilik yapmıştır. En son Kanal D ekranlarında yayınlanan eğlenceli komedi dizisi Beş Kardeş’te Fahriye karakterine hayat vermiştir. Ayrıca Bıçak sırtı, Kış Uykusu, Av Mevsimi, Kalp Düğümü, Analı Oğullu, Bir Varmış Bir Yokmuş gibi yapımlarda da kadroda yerini almıştır.


Reklamlar

Duygu Yetiş;

Güzel oyuncu 1 Ocak 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Duygu Başara Casting ajansına kayıtlıdır. En son Ayla isimli sinema filminde İclal karakterine hayat vermiştir. Son rol aldığı dizi ise geçtiğimiz yıl Show Tv ekranlarında yayınlanan Acil Aşk Aranıyor dizisinde Nisan karakteridir.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    çok güzel bir dizi sürükleyici