Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Çember Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu Nerede Çekiliyor?

Reklamlar
Çember Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu Nerede Çekiliyor?

Ünlü Yönetmen Abdullah Oğuz‘dan yeni bir polisiye dizisi çekeceğine dair gelen haberde başrol oyuncularından iki tanesi belli oldu. Başrollerinde Pelin Akil ve Anıl Altan‘ın yer aldığı yeni dizi Çember‘in kanal arayışları sürüyor.


Reklamlar

Dizi hakkında çok fazla bilgiye sahip olmadığımız Çember‘in aksiyonu bol bir polisiye dizi olduğunu biliyoruz. Dizinin oyuncu seçmeleri ise büyük bir hıza devam ediyor.

Çember Konusu;

Dizinin konusu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.


Reklamlar

Çember Dizisi Oyuncuları;

Pelin Akil;

Güzel oyuncu 17 Nisan 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. Geçtiğimiz sezon Atv ekranlarında yayınlanan Aile İşi isimli komedi dizisinde Müjde karakterine hayat vermiştir. Eşi Anıl Altan’dır.

pelin-akil-kimdir

Anıl Altan;


Reklamlar

Genç oyuncu 29 Mayıs 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2012 yılında Arka Sıradakiler dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra ise Boynu Bükükler ve Kaderimin yazıldığı Gün gibi önemli dizilerde rol almıştır.

anil-altan-kimdir

Barış Bağcı;

Yakışıklı oyuncu 27 Mayıs 1975 yılında Karaman’da doğmuştur. En son Trt 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Baycu Noyan karakterine hayat vermiştir.

baris-bagci-kimdir


Reklamlar

Serhat Kılıç;

Yakışıklı oyuncu 8 Temmuz 1975 yılında Ankara’da doğmuştur. Aslen Malatyalı olan oyuncumuz son olarak geçtiğimiz sezon Seksenler dizisinde Ergün karakterine hayat vermiştir.

serhat-kilic-kimdir

Reklamlar
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.