Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bana Sevmeyi Anlat Ne Zaman? Neden Yok? Neden yayınlanmadı? Bugün Var mı Yok mu?

Reklamlar
Bana Sevmeyi Anlat Ne Zaman? Neden Yok? Neden yayınlanmadı? Bugün Var mı Yok mu?

Başrollerini Seda Bakan, Mustafa Üstündağ ve Kadir Doğulu‘nun paylaştığı Bana Sevmeyi Anlat 4. Bölümün ne zaman yayınlanacağı izleyiciler tarafından merak edilmeye başladı. Bana Sevmeyi Anlat bu haftadan itibaren yeni bölümleri pazartesi akşamları ekrana gelecek.


Reklamlar

Bana Sevmeyi Anlat 12. Bölümü ile 21 Kasım pazartesi akşamı saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yayın gününü değiştirmesinin sebebi ise 2. sezonunda Fox ekranları ile anlaşan Muhteşem Yüzyıl kösem’im yayın günü olarak Cuma’ya alınmasından dolayı dizimiz pazartesi akşamları ekrana gelecek. Pazartesi gününde de çok kaliteli güçlü yapımlar olmasından dolayıda dizimiz 2 haftalık yayın akışından sonrada muhtemelen Final yapacaktır.

Bana Sevmeyi Anlat 12. Yeni bölümü ile 21 kasım pazartesi akşamı Fox Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.


Reklamlar

Haberimizin devamında Bana Sevmeyi Anlat yeni bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. Bana Sevmeyi Anlat 3. Bölümün yayınlanmasından sonra fragmanını sizler için bekledik ancak fragmanı da gecikti. Bu hafta yayınlanmayacağından dolayı izleyicileri merak ettirerek dizinin ivme kaybetmemesini sağlamaya çalıştılar. Bayram bitmiş olmasına rağmen yeni bölümü neden yayınlamadıklarına inanın bizlerde anlam veremiyoruz. Dizi reyting yapmayınca hemen kaldırmayı da biliyorlar canım senaryolar bugüne kadar yanlış politika sebebiyle erken final yapmak zorunda kalmıştı.

Reklamlar
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.