Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Aşk ve Gurur Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

4 hafta önce
Reklamlar
Aşk ve Gurur Dizisi Oyuncuları Konusu Ne Zaman Nerede Çekiliyor?

Limon Film‘in yapımcılığını yaptığı yeni dizi Aşk ve Gurur dünyaca ünlü aşk filmi olan aynı isimli filminden uyarlama olacak. Dizinin başrollerini ünlü oyuncu Mert Fırat ile güzel oyuncu Damla Sönmez yer alıyor. Fox Tv ekranlarında başlamasını beklediğimiz dizi 2017’de başlaması bekleniyor. Genç oyuncu kadrosu için çalışmalar hızla devam ediyor.


Reklamlar

Aşk ve Gurur Konusu;

Aşk ve Gurur dizisinin genel konusu hakkında edindiğimiz bilgiye göre Toprak zengini bir ailenin beş kızının çevresinde gelişen olaylar konu alınacak.


Reklamlar

Aşk ve Gurur Oyuncuları;

Mert Fırat:

Yakışıklı oyuncu 10 Ocak 1981 yılında Ankara’da doğmuştur.  Başarılı oyuncu son olarak 2015 yılında Serçe Sarayı isimli dizide Kadir karakterine hayat vermiştir. Ayrıca İntikam, Binbir Gece gibi dizilerde de önemli rollerde yer almıştır. Yakışıklı oyuncu 2000’li yıllardan beridir oyunculuk işleriyle uğraşmaktadır.

mert-firat-kimdir

Damla Sönmez;


Reklamlar

Güzel oyuncu 3 Mayıs 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Geçtiğimiz sezon efsane olmuş olan Güllerin Savaşı dizisinde Gülru karakteri ile başrol oynamıştır. Ayrıca Bir aşk Hikayesi, Şubat, Türkan, Gece Gündüz gibi dizilerde de rol almıştır.

damla-sonmez-kimdir

Alper Saldıran;

Yakışıklı genç oyuncu 16 Eylül 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bir çok dizi ve filmde rol alan usta oyuncu son olarak 2015 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Kalbim Ege’de kaldı isimli dizide Mustafa karakterini canlandırmıştır. Ayrıca, Beni Böyle Sev (Ömer), Böyle Bitmesin  ve Melekler Korusun gibi dizilerde de rol almıştır.


Reklamlar

Laçin Ceylan;

Usta oyuncu 25 Kasım 1965 yılında İzmir’de doğmuştur.En son 2015 yılında Delibal isimli Türk sinemasında rol almıştır. Ayrıca Çilek Kokusu, Benim Hala Umudum Var gibi dizilerde de yer almıştır.

Levent Ülgen;

Usta oyuncu 8 Ağustos 1962 yılında Konya’da doğmuştur. En son Star Tv ekranlarında yayınlanan Kiralık aşk isimli fenomen dizide Ömer’in amcası Necmi karakterine hayat vermiştir. En popüler olduğu dizisi ise Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan Akasya Durağı’nda ki Sinan karakteridir.


Reklamlar

Ahmet Rıfat Şungar;

Genç oyuncu 9 Temmuz 1983 yılında İstanbul Kartal’da dünyaya gelmiştir. Daha önce bir çok dizide yer alan oyuncumuz son olarak Merhamet dizisinde Atıf Birsel’e hayat vermiştir.

Reklamlar
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.